reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Ok, mam wynik bety-111 mlU/ml.
Nauczona przez Was, w sobotę ponowie wynik. Wynik progesteronu jeszcze niedostępny mam.
Odpowiadając na pytanie, o zmiany w tym cyklu:
4 listopada (10dc) miałam robione HSG. Wynik: lewy jajowod niedrożny, prawy drożny. Dostałam receptę na 2 op. CLO, które miałam brac od nowego cyklu. Jeśli chodzi o samopoczucie, doskwierał mi ten cykl. Na 7 dni przed planowana 🙉 pojawiły się bole menstruacyjne, i trwają do teraz. Lekka wrażliwość piersi, i tyle.
no to gratulacje! 💐 Ciągnij za sobą następne dziewczyny 😎
Na HSG tak Cię przedmuchali, że od razu ciąża z tego jest! 🤣 Wybaczcie musiałam 😂😝

U mnie 12dc, śluz płodny jak ta lala od kilku dni. Dzisiaj popołudniowy test owu za tyćkę pozytywny (wieczorny powinien być już peak, chyba, że to był ten 😁). Pokażę Wam jak wygląda mój wykres z testami owu i mierzoną temperaturą (bo zaczęłam mierzyć). Nie wracajcie uwagi na ten pomarańczowy początek, bo pierwszy test owu mi wyszedł tak śmiesznie wysoko, a przez kolejne negatywne ten wyłapało jako peak. Ktoś się zna na tym? Widzicie coś na tym wykresie? Bo dla mnie to na razie czarna magia 🤯
 

Załączniki

  • 293c9236-74b7-4bd7-94f4-4c742e06e94a.jpg
    293c9236-74b7-4bd7-94f4-4c742e06e94a.jpg
    38,5 KB · Wyświetleń: 70
no to gratulacje! [emoji253] Ciągnij za sobą następne dziewczyny [emoji41]
Na HSG tak Cię przedmuchali, że od razu ciąża z tego jest! [emoji1787] Wybaczcie musiałam [emoji23][emoji13]

U mnie 12dc, śluz płodny jak ta lala od kilku dni. Dzisiaj popołudniowy test owu za tyćkę pozytywny (wieczorny powinien być już peak, chyba, że to był ten [emoji16]). Pokażę Wam jak wygląda mój wykres z testami owu i mierzoną temperaturą (bo zaczęłam mierzyć). Nie wracajcie uwagi na ten pomarańczowy początek, bo pierwszy test owu mi wyszedł tak śmiesznie wysoko, a przez kolejne negatywne ten wyłapało jako peak. Ktoś się zna na tym? Widzicie coś na tym wykresie? Bo dla mnie to na razie czarna magia [emoji2962]

Widzę wykres temperatury pierwszej fazy cyklu [emoji16]
 
[emoji1787] w sumie tak [emoji13] rozumiem, że spadek temperatury wskazuje owu, a po temperatura rośnie i się utrzymuje? Chcę zweryfikować czy testy owu pokryją się z temperaturą [emoji6]

No teorie sa różne, ale uznaje się, ze owu wystąpiła jeśli 3 następne pomiary będą wyższe niż 6 poprzedzających. Ale tak jak mówię, różne są metody i różni ludzie, temp niby może wzrosnąć i pare dni po owu. A po piku owu może być do 2 dni zdaje się, wiec… czekamy [emoji16]
 
Drogę sraraczki już od jakiegoś czasu Was czytam, wczoraj po prawie 2 lat staran zobaczylam 2 kreseczki, druga bardzo ładna, dzisiaj powtórzyłam test miałam wrażenie że kreska jest jeszcze mniej wyraźną. Zrobiłam bete wynik to 74 czy to nie za malo jak na 4t4dc ?
 
Drogę sraraczki już od jakiegoś czasu Was czytam, wczoraj po prawie 2 lat staran zobaczylam 2 kreseczki, druga bardzo ładna, dzisiaj powtórzyłam test miałam wrażenie że kreska jest jeszcze mniej wyraźną. Zrobiłam bete wynik to 74 czy to nie za malo jak na 4t4dc ?
 
reklama
Do góry