reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Jak zwykle spóźniona składam życzenia :-)

Joasiu wysyłam do Ciebie motyle powiedz im czego pragniesz...
motyleiw5.gif
 
Hej hej. Nic się tu nie dzieje?!?!? Łaj, łaj?

Kredzia, ale fajnie, że do nas zaglądasz coraz częściej.:-)
Nenius, nowy avatarek :-)
 
Cześć mamuśki.Przed chwilą wróciłam z zakupów.Pogoda bylejaka mokro,smutno i zimno.Spacerek praktycznie zaliczony.Małej pogoda się udziela bo jest strasznie marudna
 
Cześć :)

No wlaśnie Klaudia - gdzie Ty sie podziewasz?

Nenius, a kto Ci robi zdjęcia? Bo ja prawie w ogole nie mam ze swoją podobizną. Ciągle pstrykam fotki dzieciom, a mi nie ma kto :sorry2:

Mi tylko jedno w glowie - kiedy ja się wyśpię :blink:
 
reklama
No nie tak prędko.Jak dzieci podrosną.Choć tak prawde mówiąc ja też marze o wyspaniu się,bo moje dziecie niestety nie daje mi pospać.Wstaje o 6 i wszystkich stawia na nogi,a wieczorkiem człowiek ma ochote posiedzieć żeby odpocząć...
 
Do góry