reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Witam wszystkich z rana. Miłego dnia życzę. My dziś zaczynamy 10 tydzień 💕 Może będę spokojniejsza. 😁
Czy któraś z was myślała (albo już ma z poprzednich ciąży) o zakupie detektora tętna płodu? Ciekawi mnie to jak to działa i czy ma to sens.
Ja odradzam. Często nie można złapać tętna a to nie znaczy ze go nie ma. Ogolnie więcej szkody niż pożytku.
 
Hej dziewczyny! Mam pytanie odnośnie badań. Czy wszystkie które mam zlecone są tak bardzo potrzebne ? Któraś miała podobny zestaw? Boje się ze zapłacę 500zl za te badania 😩 czy pojemnik do ogólnego badania moczu to ten większy w aptece? Bo wiem ze jest jeszcze taka mała fiolka. do tego mam sprawdzać często tsh bo mi skacze mimo leków pół wypłaty na lekarza i badania 🙈
Tak to wszystko bada się w ciąży. W aptece powiedz poprostu pojemnik do badania moczu (to ten większy). Jeśli robisz prywatnie napewno trochę cię te badania będą kosztowały ale robi się je raz.
 
O rety a to tylko kilka badań 😒
Chyba się cieszę ze mam świetna babkę na NFZ ... która zawsze mnie przyjmie i daje skierowanie na więcej niż musi. Słabe to jest ze nie dość ze trzeba płacić za wizyty to jeszcze i za badania - niby kraj wspierający rodziny 😅 już mogli by stworzyć jakiś kod dla ciężarnych ze wszystkie badania są za 0 zł ...
 
To jak już jesteśmy przy badaniach wczoraj pierwszy raz robiłam TSH i wyszło mi 3,454 - wydaje mi się, że trochę za dużo?
Dziewczyny które miały podobne wyniki, co Wam na to powiedzieli lekarze?
 
reklama
Hej dziewczyny! Mam pytanie odnośnie badań. Czy wszystkie które mam zlecone są tak bardzo potrzebne ? Któraś miała podobny zestaw? Boje się ze zapłacę 500zl za te badania 😩 czy pojemnik do ogólnego badania moczu to ten większy w aptece? Bo wiem ze jest jeszcze taka mała fiolka. do tego mam sprawdzać często tsh bo mi skacze mimo leków pół wypłaty na lekarza i badania 🙈
U nas właśnie od mca tylko w tych fiolkach przyjmują mocz. Mi mój gin rodzielil te badania. Teraz miałam Toxo, combs, mocz, krew i gr krwi. A teraz dał mi inne. Pewnie wlasnie dlatego żebym zawału nie dostała w labo
 
Do góry