reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Dziewczyny, błagam o pomoc 😂 wiecie co aktualnie jest na "topie" dla 7 letniego chłopca i 5 letniej dziewczynki? Jest jakiś must have zabawkowy? ;p przeglądam strony z zabawkami od 2 godzin i nadal nie mam pojęcia co kupić chrześniakom
najlepiej zapytaj rodziców czy dzieci napisały już listy do Mikołaja i co tam w nich jest. My tak robimy jezeli chodzi o dzieci w rodzinie i u znajomych, dzięki temu unikamy tez dubli (np przy zestawach lego)
 
reklama
Część dziewczyny..

Ale ja głupia... Przy piątku gdzie kończę o 14 zgodziłam się na nadgodziny .[emoji1751][emoji1751] I dopiero od 1h w domu.. padam na pysk, w pracy też 0 czasu na forum. Dopiero teraz nadrobiła ponad 130 postów.

Co do lekarza - chodzę tylko prywatnie..

Do do imion.- przy poprzedniej ciazy była ciągle mowa że córka po babci.. Więc jest Anka.[emoji3526] Dlatego jeżeli teraz będzie dziewczynka to nie mam zielonego pojęcia..
Jeżeli chłopak, odkąd się wybudowaliśmy i my i jakoś rodzina wokół mówi na jeden pusty pokój ( taki bliźniaczy do córki ) że to miejsce dla Huberta - nie wiem czemu ale jakoś tak ciągle ten pokój nazywany, czy tak będzie zobaczymy..[emoji3526]

Dziś odebrałam wyniki.. chyba są ok, co do jednych mam do Was pytanie ale nawet d..upy z sofy nie dam rady podnieść więc jutro się przypomnę.[emoji39][emoji39]

Cieszę się z udanych wizyt.. [emoji3526]

Za mną zaczęły ciągle chodzić kwaśne smaki.. dziś mąż przygotował żeberka w kapuście kiszonej.. to żeberka nie ruszyłam a kapustę wpieprzalam z puree ziemniaczanym. [emoji1751][emoji1751]

Jutro mam wizytę u endokrynologa TSH 2.2, ale ja leczę od kilku lat więc to w sumie wizyta kontrolne, ft3 i ft4 .

Udanego wieczoru i weekendu kochane.. ja się dziś chyba skusze na piwo 0% o ile nie zasnę. [emoji39][emoji39]
Szalejesz hehe ja myślałam czy by sie nie urwać z pracy godzinę szybciej 😅😂
 
Dziewczyny, błagam o pomoc 😂 wiecie co aktualnie jest na "topie" dla 7 letniego chłopca i 5 letniej dziewczynki? Jest jakiś must have zabawkowy? ;p przeglądam strony z zabawkami od 2 godzin i nadal nie mam pojęcia co kupić chrześniakom
Moja 5letnia bratanica ma chopla na punkcie Psiego Patrolu, cokolwiek co ma z tym związek to ona za tym szaleje.

A od męża bratanek gdy miał 7lat to zaczynały go kręcić różne układanki ale nie zwykłe puzle tylko np puzle 3D albo klocki lego z takimi urządzeniami elektrycznymi które szło za pomocą aplikacji sterować ( np autko z silniczkiem albo dinozaur który się ruszał )
 
@jazz_joanna ja mam tak samo! Męczę się bardzo, spacery, wchodzenie pod górę, po schodach to jest wyzwanie. A zawsze byłam aktywna sportowo, miałam dobrą kondycje, więc teraz to duża zmiana!!! Po wolutku trzeba 8-)
 
Cześć, dziewczyny!
Przekopałam się przez forum i postanowiłam dołączyć.
Jestem w 10tc+1d,to moja pierwsza ciąża, więc jestem ze wszystkim "zielona". Jakoś mi raźniej, gdy czytam Wasze wpisy. 🤗

Chciałam zapytać, czy dostajecie zdjęcie z usg na każdej wizycie? Ja już miałam dwie i nic nie dostałam, lekarka tylko wpięła je do dokumentacji.
Nie mam też założonej karty ciąży. Mam mieć dopiero po zrobieniu badań prenatalnych i tych na choroby zakaźne.

Któraś z Was też tak ma? Może lepiej zmienić lekarza na prywatnego...?
 
Witamy wśród lipcowek [emoji3526]

Zdjęcie USG dostaje na każdej wizycie, kartę ciąży miałam założona na pierwszej wizycie, na której było serduszko. Chodzisz prywatnie czy na NFZ? Na NFZ raczej nie dają zdjęć.
Cześć, dziewczyny!
Przekopałam się przez forum i postanowiłam dołączyć.
Jestem w 10tc+1d,to moja pierwsza ciąża, więc jestem ze wszystkim "zielona". Jakoś mi raźniej, gdy czytam Wasze wpisy. [emoji847]

Chciałam zapytać, czy dostajecie zdjęcie z usg na każdej wizycie? Ja już miałam dwie i nic nie dostałam, lekarka tylko wpięła je do dokumentacji.
Nie mam też założonej karty ciąży. Mam mieć dopiero po zrobieniu badań prenatalnych i tych na choroby zakaźne.

Któraś z Was też tak ma? Może lepiej zmienić lekarza na prywatnego...?
 
Dziewczyny, błagam o pomoc 😂 wiecie co aktualnie jest na "topie" dla 7 letniego chłopca i 5 letniej dziewczynki? Jest jakiś must have zabawkowy? ;p przeglądam strony z zabawkami od 2 godzin i nadal nie mam pojęcia co kupić chrześniakom
Ja kupiłam lego Star Wars, a drugim zestaw do malowania, bo lubią farby
 
Cześć, dziewczyny!
Przekopałam się przez forum i postanowiłam dołączyć.
Jestem w 10tc+1d,to moja pierwsza ciąża, więc jestem ze wszystkim "zielona". Jakoś mi raźniej, gdy czytam Wasze wpisy. 🤗

Chciałam zapytać, czy dostajecie zdjęcie z usg na każdej wizycie? Ja już miałam dwie i nic nie dostałam, lekarka tylko wpięła je do dokumentacji.
Nie mam też założonej karty ciąży. Mam mieć dopiero po zrobieniu badań prenatalnych i tych na choroby zakaźne.

Któraś z Was też tak ma? Może lepiej zmienić lekarza na prywatnego...?
Ja miałam dwie wizyty i dostalam na każdej jutro trzecia i zbaczymy ;)
 
reklama
Powiem Tobie, ze ja się tez zawiodłam na sprzęcie. W ciąży z synem lekarz zainwestował kasę i wyposażył gabinet w nowoczesny aparat usg i tam to wszystko można było zobaczyć 😍 a teraz chodzę do innego iiii widok na usg już nie taki fajny. Ale lekarz ma bardzo dobra opinie. Zreszta widzę ze jest dokładny i kocha to co robi. Jak poszłam do niego po biochem, to bardzo mnie zdziwił bo naprawdę było mu przykro… i ta jego reakcja… ❤️ a spodziewałam się ze powiem coś w stylu „to się zdarza bardzo często, proszę się nie martwić”. To samo we wtorek. Gratulował mi chyba z 10 razy. Dokładnie sprawdził ze 3 razy czy na pewno jeden płód i czy bije serduszko ❤️ Także jestem w stanie się poświecić dla gorszego obrazu 😉
No ja naprawdę przy ostatnim zatrzymaniu ♥️ Moja lekarka bardziej niż ja przeżywała ... ja byłam od razu z myślą ‚natura wie co robi’ i wręcz ja mówiłam pani M spokojnie będzie dobrze. A ta przestawiała usg ponawiała i naprawdę było jej mnie szkoda zwłaszcza ze to 2 raz .. teraz jak chodzę to widać ze traktuje mnie specjalnie. Niby na NFZ ale pisze SMS ze jestem pod drzwiami to od razu mnie wola - chyba dalej wewnętrznie się martwi :-) ale obstawiła mnie lekami i czekamy na rozwój wypadków :) teraz dwa dni nie wchodziłam na forum mam tyle pracy w grudniu ze dziś stwierdziłam ze zapomniałam ze jestem w ciąży -ciekawe uczucie, aż po chwili sama mówiłam/ okresu niema, nie plamisz, brzuch się nie boli - będzie dobrze !
 
Do góry