reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Ja bym nie przesadzała - jak kupujesz na mieście jakieś jedzenie to nie wiesz jakie przyprawy ktoś dodał. Jeśli nie jeszcze surowego mięsa/ ryby / jajek niepasteryzowanego mleka to będzie dobrze :-)
Dobra Dziewczyny, uspokojcie mnie. Mąż zrobił zapiekane pyrki, w przyprawach. Zeżarłam tego trochę, dosłownie trochę, po czym czytam, że w tej mieszance był cząber. A kiedyś mi się obiło o uszy, że cząber to nie bardzo w ciąży. Niby wiem, że to nie były kilogramy no ale wiecie jak to jest sobie coś wkręcić. Czy na przyszłość unikać czy w takich ilościach d..y mi nie rozerwie (jak to mowi moja babcia)?
 
Dobra Dziewczyny, uspokojcie mnie. Mąż zrobił zapiekane pyrki, w przyprawach. Zeżarłam tego trochę, dosłownie trochę, po czym czytam, że w tej mieszance był cząber. A kiedyś mi się obiło o uszy, że cząber to nie bardzo w ciąży. Niby wiem, że to nie były kilogramy no ale wiecie jak to jest sobie coś wkręcić. Czy na przyszłość unikać czy w takich ilościach d..y mi nie rozerwie (jak to mowi moja babcia)?
Spokojnie, ten cząber w takiej ilości nic Ci nie rozerwie ;)
 
Ja bym nie przesadzała - jak kupujesz na mieście jakieś jedzenie to nie wiesz jakie przyprawy ktoś dodał. Jeśli nie jeszcze surowego mięsa/ ryby / jajek niepasteryzowanego mleka to będzie dobrze :-)
Właśnie czytam i ponoc cynamonu tez nie mozna. A ostatnio jak robilam ciasto z jablkami to tam jest cynamon i dowalilam solidnie bo uwielbiam. I nic sie nie wydarzylo 🤷🏼‍♀️ wiec chyba masz racje - nie dac sie zwariowac.
 
Tak samo nie wolno jeść np kurkumy, curry, rozmarynu i tymianku [emoji6] a są to dość często używane przyprawy [emoji6]
Właśnie czytam i ponoc cynamonu tez nie mozna. A ostatnio jak robilam ciasto z jablkami to tam jest cynamon i dowalilam solidnie bo uwielbiam. I nic sie nie wydarzylo [emoji2372] wiec chyba masz racje - nie dac sie zwariowac.
 
A tak z ciekawosci jak robi właśnie Twój ginekolog bez dopłaty to dostajesz te wydruki z fmf razem z takim szczegółowym opisem czy po prostu sprawdza dokładniej?
Nie wydruków nie dostaje , sprawdza wszystko dokładnie ,mierzy. Dużo dłużej to trwa niż normalne USG. Mi daje tylko zdj a resztę wpina do kartoteki. A jak coś się nie zgadza to kieruje na dalsze badania . Ale u mnie było wszystko ok . Mam nadzieję że tym razem też będzie dobrze .
 
Hej dziewczyny
Był już temat kawy, a ja mam pytanie o herbatę. Czy macie jakieś sprawdzone herbaty, które możemy pić? Ale takie, które nie są słodkie. Cały życie piłam zwykła gorzka i nawet herbata z miodem podczas przeziębień była dla mnie wyzwaniem. Ile można pić wody i soków... chciałabym cos ciepłego. A herbata Rooibos zdecydowanie mi nie wchodzi.
Pozdrawiam, milego i spokoinego wieczoru życzę ;)
 
reklama
Do góry