reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

Niestety nie.. mozna zamowic fiolke, pobrac krew w laboratorium i wyslac do badan, ale na wynik czeka sie kilka dni do tygodnia, wiec to nie jest miarodajny wynik...
tak samo jak dziewczyny pisza. Tez bym nie panikowała. Ja robiłam testy ciazowe codziennie i kreska była taka sama cienka wiec już byłam cała w panice ze znowu biochem. A finalnie beta super rosła o 270% wiec ja tym testom już nie ufam.
 
reklama
Nie ma tam możliwości iść prosto z ulicy do jakiejkolwiek diagnostyki i prywatnie za pieniądze zeby pobrali krew? Musisz uzbroić się w cierpliwość.
Ja przy becie we wtorek 6842 mam tylko 13,6 progesteronu. Dzisiaj już byłam na kolejnym badaniu żeby mieć porównanie, chyba jajko zniosę do wyników a jeszcze weekend… myśle żeby może zadzwonić do mojego lekarza żeby przepisał progesteron?? Co myślicie?? U mnie dzisiaj 5+6
Ja bym zadzwoniła i umówiła się na wizytę lub konsultację, ale to ja. Lekarz powie ci co i jak i będziesz spokojniejsza. Ja przy progu 20,8 poszłam na wizytę.

No i trzymam mocno za wyniki! Mam nadzieję, że szybko będą. Daj koniecznie znać.
 
Dziewczyny, ja wczoraj wieczorem dostałam silnego krwotoku... Całą noc mnie zalewało, 3 razy zmieniałam gacie. Od razu szybko do lekarza - serce bije.
Znowu mam powtórkę z rozrywki. W poprzedniej straconej ciąży również krwotoki z nieznanej przyczyny.
Boję się, że kolejny raz przeżyje to samo :(
Lekarka zapisała duphaston 3x1 oraz kontynuacje zastrzyków z heparyny. Masakra :(
wiem, że łatwo powiedzieć, ale spróbuj się nie stresować i zająć czymś innym myśli :( bo to napewno złe wpływa na ciąże. Trzymam kciuki żeby krwawienia ustały!!! Czy dali Ci coś na zatrzymanie krwawienia?
 
Ja bym zadzwoniła i umówiła się na wizytę lub konsultację, ale to ja. Lekarz powie ci co i jak i będziesz spokojniejsza. Ja przy progu 20,8 poszłam na wizytę.

No i trzymam mocno za wyniki! Mam nadzieję, że szybko będą. Daj koniecznie znać.
Ja juz jestem umowiona na wizyte, pytalam czy mozna wczesniej, ale polozna powiedziala, ze nie ma sensu, bo tak wczesnej ciazy jeszcze zapewne nie bedzie widac. Tutaj niestety ciaze do 12 tygodnia traktuja bardzo poblazliwie, na zasadzie selekcji naturalnej. Jak nie dane jest Ci donosic to znaczy, ze cos bylo nie tak. Rzadko kiedy przepisuja progesteron czy inne lekki na podtrzymanie, bety nawet nie sprawdzaja tylko patrza jak sie ciaza na usg rozwija. Dopiero po pierwszej wizycie kieruja na badania krwi, ale to bardziej dotyczace jaka grupe krwi mam, przeciwciala, choroby przenoszone droga plciowa i witaminy.
 
Dziewczyny, ja wczoraj wieczorem dostałam silnego krwotoku... Całą noc mnie zalewało, 3 razy zmieniałam gacie. Od razu szybko do lekarza - serce bije.
Znowu mam powtórkę z rozrywki. W poprzedniej straconej ciąży również krwotoki z nieznanej przyczyny.
Boję się, że kolejny raz przeżyje to samo :(
Lekarka zapisała duphaston 3x1 oraz kontynuacje zastrzyków z heparyny. Masakra :(
Jesteś w szpitalu pod obserwacją?
Ściskam mocno.
 
Dziewczyny, ja wczoraj wieczorem dostałam silnego krwotoku... Całą noc mnie zalewało, 3 razy zmieniałam gacie. Od razu szybko do lekarza - serce bije.
Znowu mam powtórkę z rozrywki. W poprzedniej straconej ciąży również krwotoki z nieznanej przyczyny.
Boję się, że kolejny raz przeżyje to samo :(
Lekarka zapisała duphaston 3x1 oraz kontynuacje zastrzyków z heparyny. Masakra :(

O rany 😲😱 trzymam kciuki aby było wszystko dobrze 😘
A robiłaś sobie kiedyś te testy w kierunku trombofili? U mnie koleżanka miała takie krwotoki i miała jakaś mutacje się okazało co powodowało krwiaki w obydwu ciążach.
 
wiem, że łatwo powiedzieć, ale spróbuj się nie stresować i zająć czymś innym myśli :( bo to napewno złe wpływa na ciąże. Trzymam kciuki żeby krwawienia ustały!!! Czy dali Ci coś na zatrzymanie krwawienia?
Duphaston jedynie 3x1 tabletka🤷‍♀️
No i biorę też heparyne, co rozrzedza krew.
 
O rany 😲😱 trzymam kciuki aby było wszystko dobrze 😘
A robiłaś sobie kiedyś te testy w kierunku trombofili? U mnie koleżanka miała takie krwotoki i miała jakaś mutacje się okazało co powodowało krwiaki w obydwu ciążach.
Mam taką mutację właśnie :( Biorę heparynę. Lekarka i tak powiedziała, że to gwarancji nie daje.
 
reklama
Do góry