wezsietatatooo
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 15 Listopad 2021
- Postów
- 3 560
W sumie zawsze 2-3 dni przed okresem endo wywalało mi brzuchMożliweale chociaż będziesz przyzwyczajona jak brzuszek zacznie być widać
![]()

Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
W sumie zawsze 2-3 dni przed okresem endo wywalało mi brzuchMożliweale chociaż będziesz przyzwyczajona jak brzuszek zacznie być widać
![]()
Ja też przed okresem brzuch jak balonW sumie zawsze 2-3 dni przed okresem endo wywalało mi brzuch![]()
Myślę, że jak zrzucimy kurtki zimowe to coś już tam będzie widaćJa też przed okresem brzuch jak balonale już nie mogę się doczekać, żeby było już widać te nasze baloniki
![]()
A ja w drugą stronę chudnę, bo jako rasowy słodyczocholik odrzuciło mi słodycze, na samą myśl mi niedobrze haha a jadłam ich kilogramami i wszystko się luźne robiDziewczyny, a tak z ciekawości, czy któraś odczuwa już dyskomfort w obcisłych spodniach? Założyłam jeansy do pracy i nie mogłam wytrzymać, cały dzień chodziłam z rozpiętymi spodniami, szczęście, że akurat miałam dłuższą marynarkęJak zakładam materiałowe spodnie to pod spodem muszę mieć rajstopy bo jest mi zwyczajnie zimno i też mnie uciskają
Dodam, że mam 165 cm i wyjściowo 53 kg, zawsze miałam płaski brzuch i już odczuwam, że niekiedy mi zwyczajnie ciasno. Może grubsze leginsy będą dobrym rozwiązaniem?
Już się nie mogę doczekać tych obcisłych sukienek, o ile będzie mi dane przeżyć ten glow ciążowyMyślę, że jak zrzucimy kurtki zimowe to coś już tam będzie widać![]()
oj mi na maxa też wywaliło brzuch... mam wrażenie, że ta macica się powiększa zdecydowanie. W sumie mam w nawyku też wciąganie brzucha, wiadomoDziewczyny, a tak z ciekawości, czy któraś odczuwa już dyskomfort w obcisłych spodniach? Założyłam jeansy do pracy i nie mogłam wytrzymać, cały dzień chodziłam z rozpiętymi spodniami, szczęście, że akurat miałam dłuższą marynarkęJak zakładam materiałowe spodnie to pod spodem muszę mieć rajstopy bo jest mi zwyczajnie zimno i też mnie uciskają
Dodam, że mam 165 cm i wyjściowo 53 kg, zawsze miałam płaski brzuch i już odczuwam, że niekiedy mi zwyczajnie ciasno. Może grubsze leginsy będą dobrym rozwiązaniem?
Najlepiej w tym samym labo robić bo może być badana różnymi urządzeniami. Nie wiem jak beta ale badalam progesteron w labo nr 1 i wynik był 11.6 ale norma dla kobiet w ciąży od 11 a w drugim labo 8.5 ale norma dla kobiet w ciąży od 2Dziewczyny a czy jak zrobię drugą betę z innego labo to coś mi to da czy i tak ciężko będzie coś wywnioskować ?
Ja właśnie pierwszą betę zrobiłam w labo gdzie na wyniki czeka się godziny 11 kolejnego dnia. I myślałam ze coś przyspieszę ale faktycznie lepiej poczekać i mieć pewny wynik.Najlepiej w tym samym labo robić bo może być badana różnymi urządzeniami. Nie wiem jak beta ale badalam progesteron w labo nr 1 i wynik był 11.6 ale norma dla kobiet w ciąży od 11 a w drugim labo 8.5 ale norma dla kobiet w ciąży od 2Ponoć wszystko dobrze , a już stresa miałam że spada zamiast rosnąć.
Byłam dziś badać betę, pojechałam specjalnie 30km do labo gdzie robią na cito a się okazało ze już nie robią. Więc wyniki będą dopiero koło 20 :-(
Ja też tak trochę mam że odrzuciło mnie od słodyczy i w ogóle jakoś nie mam apetytu ale w dżinsach i tak mi niewygodnie. Lekarka mi dziś powiedziała że napięta dość macica jest może to z tego taki dyskomfort. Najgorzej czuję brzuch jak prowadzę auto.A ja w drugą stronę chudnę, bo jako rasowy słodyczocholik odrzuciło mi słodycze, na samą myśl mi niedobrze haha a jadłam ich kilogramami i wszystko się luźne robi![]()