reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Podziwiam! Ja bym połowy z tego nie zapamiętała nawet co kiedy i dlaczego
Nie no nie biorę tego na raz 🤣🤣🤣🤣
Teraz biorę witamy dla staraczek o takim skaldzie (sorry ze po hiszpansku ale można się domyślić co jest co)
Screenshot_20220112-193520_Chrome.jpg
 
Ja dzisiaj zrobiłam test - nie chce mi się latać do labu i sprawdzać czy beta spada, pójdę dopiero po ok miesiącu kiedy powinna być faktycznie niska

Jestem miło zaskoczona bo na teście jest już tylko cień cienia więc naprawdę ładnie organizm sobie poradził, sprawdzę za tydzień czy w ogóle coś jeszcze widać i później w labie by upewnić się że doszła do zera.
 
W ogóle to powiem wam, ze mam dość. Brałam Letrozolum z bluefish czy coś takiego i ze skutków ubocznych miałam wszystkie możliwe, gin był w szoku. Teraz biorę lamette. I pomijając ból jajników, skurcze itp to mam taki ból mięśni i ogólne osłabienie ze myślałam ze to grypa.
Ciężko w pracy się skupić jak każdy mięsień łącznie z palcami u stop bóli 😞
 
Ja dzisiaj zrobiłam test - nie chce mi się latać do labu i sprawdzać czy beta spada, pójdę dopiero po ok miesiącu kiedy powinna być faktycznie niska

Jestem miło zaskoczona bo na teście jest już tylko cień cienia więc naprawdę ładnie organizm sobie poradził, sprawdzę za tydzień czy w ogóle coś jeszcze widać i później w labie by upewnić się że doszła do zera.

Zazdroszczę :D u mnie pewnie byłby mocniejszy niż 9.12 :D
 
A ja mam wynik bety i jest tak, jak się spodziewałam - 10.01 Beta 14, dziś 26,4. Najlepsze jest to, że teoretycznie przyrost jest w normie 🤦‍♀️Mam nadzieję, że okres przyjdzie jak najszybciej 🙂
Edit: Pies dziś zjadł mi termometr owulacyjny😁
ale przecież przyrost jest ok, o jakim okresie mówisz??? 🤷🏻‍♀️
 
reklama
Do góry