reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko

reklama
Pojechaliśmy na pogotowie, bo nam skoczyło do 39 i to po podaniu leków. Na szczęście osłuchowo okej i tylko co 4 godziny paracetamol i ibuprofen naprzemiennie podawać. No i obserwować. Oby już było lepiej.
Takie maluchy całe szczęście lepiej znoszą temperaturę niż dorośli. Szybko przejdzie [emoji8]
 
Pojechaliśmy na pogotowie, bo nam skoczyło do 39 i to po podaniu leków. Na szczęście osłuchowo okej i tylko co 4 godziny paracetamol i ibuprofen naprzemiennie podawać. No i obserwować. Oby już było lepiej.
Mój Młody ostatniego dnia tej trzydniówki miał najwyższą temp...ponad 40 stopni. I właśnie nie dawała się niczym zbić... Chlodzilam go w wannie, bo częściej leków nie mogłam już podawac. Współczuję bardzo.
 
Leki działają i gorączka spadła. Jest lepiej ale czuwam cały czas. Mała śpi ze mną to jestem spokojniejsza. Byle do rana.
Mój Młody ostatniego dnia tej trzydniówki miał najwyższą temp...ponad 40 stopni. I właśnie nie dawała się niczym zbić... Chlodzilam go w wannie, bo częściej leków nie mogłam już podawac. Współczuję bardzo.
 
Mamy się dobrze. [emoji846] Termin na 15 czerwca, ale będzie planowe cc jakoś wcześniej. Od wigili czuję ruchy. [emoji1768]
Płeć poznaliśmy na początku stycznia - córeczka, mamy już nawet imię - Klara. [emoji6]
A jak u Was? Jak sobie radzicie?
@Joannaa24 jak tam.u Ciebie? Kiedy rodzisz? Znasz już płeć?
 
Mamy się dobrze. [emoji846] Termin na 15 czerwca, ale będzie planowe cc jakoś wcześniej. Od wigili czuję ruchy. [emoji1768]
Płeć poznaliśmy na początku stycznia - córeczka, mamy już nawet imię - Klara. [emoji6]
A jak u Was? Jak sobie radzicie?
Super ❤️ czyli jaką będziecie mieć konfigurację? Syn, córka i córka? Czy córka, syn, córka? Bo jak dobrze pamiętam macie już parkę 🙂 u nas dobrze. Tylko choroby nas trochę przeorały. Okruszek w pierwszych dwóch miesiącach życia byl trzy razy w szpitalu.
 
reklama
Ojej biedactwo [emoji27] u nas też choroby co chwilę bo syn do przedszkola zaczął chodzić, ale nic poważnego na szczęście. Aktualnie czekam na rozwinięcie sytuacji, bo chyba znów jelitówka go dopadła, zobaczymy do jutra co się będzie działo.
A konfiguracja u nas ta pierwsza syn, córka, córka. [emoji6]
Super [emoji3590] czyli jaką będziecie mieć konfigurację? Syn, córka i córka? Czy córka, syn, córka? Bo jak dobrze pamiętam macie już parkę [emoji846] u nas dobrze. Tylko choroby nas trochę przeorały. Okruszek w pierwszych dwóch miesiącach życia byl trzy razy w szpitalu.
 
Do góry