reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Dziewczyny, miałyście po stymulacji jakieś różowe plamienia? Bo drugi dzień z rzędu rano mam śluz zabarwiony na lekko różowy kolor. W dzień potem już nie. Dzisiaj 10 dzień cyklu, do wczoraj brałam Clo.

Jutro idę do gina na kolejny monitoring to zapytam ale pytam Was, bo może to "normalne".
Ja miałam kilkukrotnie ;) ale nie pytałam o to kekarza, ciekawe co Ci powie 🤔
 
reklama
W 100% się zgadzam [emoji23]
Ale podobają mi się [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Kuuuurfa mogłam starego poprosić by mi z UK przywiózł 😂😂😂
Cześć Dziewczyny! Wracam do was z informacjami, plamienie jak wystąpiło chwilę wczoraj tak od tamtej pory jest spokój. Jestem w szpitalu, póki co mnie obserwują beta hcg wczoraj wyszło 448 co sądzicie? Chciałam wam podziękować za wczorajsze wiadomości! 💓
A na jakiej podstawie lekarz stwierdził podejrzenie pozamacicznej? Zobaczył coś na usg? Rozumiem że w szpitalu na usg nic podejrzanego nie ma? Jezu co ze dzban, jak można tak kobietę straszyć. Taka beta jak na ok 19 dpo jest OK, ale nic więcej powiedzieć się nie da. Pęcherzyk zobaczysz pewnie za 2-3 dni.
 
Dziewczyny u mnie taka informacja z rana... Śniło mi się że miałam pozytywny i zerwałam się zrobić test. Najpierw zrobilam płytkowy z czulowscoe 25miu I kątem oka widziałam że kreski nie ma, coś mnie podkusiło żeby w tym czasie zrobić sikacza (6.5miu) i kreska pojawiła się prawi od razu. Na kasetkowym też zaraz pojawił się cień i widać nadal. Jadę zaraz do apteki po więcej testów bo w to nie wierzę... Zobacz załącznik 1357465
gratulacje! 💐
 
Cześć Dziewczyny! Wracam do was z informacjami, plamienie jak wystąpiło chwilę wczoraj tak od tamtej pory jest spokój. Jestem w szpitalu, póki co mnie obserwują beta hcg wczoraj wyszło 448 co sądzicie? Chciałam wam podziękować za wczorajsze wiadomości! 💓
kochana ja jestem po dwóch ciazach pozamacicznych i przy 1 ciazy na badaniu betę mialam około 700. Wtedy lekarz nic nie widział, tzn mial podejrzenie ze moze tak być ale na usg nie było widoczne nic. Ja plamiłam caly czas (mialam tez miesiączkę normalnie w terminie takze nie spodziewałam się ciazy totalnie moze była bardziej skąpa ale była i jak się skończyła to po jakis 4 dniach plamienie się zaczęło) mialam tez stan podgorączkowy/lekka gorączka, brzuch mnie bolal takze ja czułam że coś jest nie tak. Badałam wzrost i beta rosła ale nie podwajała się. PRZY BECIE okolo 1300 dopiero cos było widać i 2 lekarzy szukało tej ciazy bardzo dokładnie. W drugiej pozamacicznej usg mialam robione przy becie ponad 4 tys więc już nie było wątpliwości choć wtedy badalam betę na początku i pieknie rosła, zero objawów niepokojących. Chcę Cie uspokoić ze przy hcg 450 nie ma mozliwosci by lekarz cokolwiek widzial na usg! Moze go niepokoić plamienie ale wiele dziewczyn plami na początku i są to prawidłowe ciaze. Musisz się uzbroić w cierpliwość i jak najmniej denerwować bo już nie masz na nic wpływu 😊 pozytywne myślenie to jest jedyne wyjście. Trzymam mocno kciuki!💚💚💚 bedzie dobrze 😉
 
to mi się podobają a często dziewczyny je dodają na tiktoku w filmikach, zwłaszcza te z USA 😅
Jeżu wy też oglądać tik toki jak laski robią testy?
wczoraj jak powiedziałam o tym mojemu mężowi to mu oczy z orbit wyleciały co za poziom abstrakcji odstawiam XD

śmieszy mnie tylko jak są 8 dpo i tańczą do muzyki pokazując całą listę objawów ciąży.
albo jak są w 3 tygodniu i pokazują brzuszki. to faktycznie abstrakcja.
 
Muszę to powiedzieć...
A nie mówiłam kurvva!!!!
emoji23.png
emoji23.png
emoji23.png
emoji23.png

Gratuluje!
emoji7.png
emoji7.png
emoji7.png
emoji7.png
emoji7.png
emoji7.png
emoji7.png
Dokladnie taka sama rekacje dzisiaj mialam, spojrzalam na test i zaczelam sie smiac i mowie ''*****, nie wierze!''
Test to first response, nie wiem czy sa lepsze czy nie, dostalam takie od jakiejs babki z facebooka.
Czy myslicie ze moge zrobic sobie digital test clear blue teraz czy czekac na poranny mocz jutro?
 
reklama
Ale macie wykresy, jakbyście kłamały podpięte pod wykrywacz kłamstw! 🤣 U mnie są ładne (nie ważne, czy wieczorem coś wypiję z alko, albo jak budzę się w nocy i zasnąć nie mogę), nic na moje temperatury nie wpływa 🤣 Aż żałuję, że wcześniej nie mierzyłam, bo tylko one są prawilne 😂
Ja dzisiaj od pobudki męczę się z migreną 😔 Myślałam, że umrę, ale udało mi się zmniejszyć ból głowy i teraz jest znośnie... Jak zazwyczaj zresztą przed @ więc to nie nowość. Do tego temperatura od wczoraj spada książkowo, więc czekam, aż szanowna @ zaszczyci mnie swoją obecnością 😜
 
Do góry