reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny, mam jakieś częściowe wyniki dzisiejszych badań i trochę jestem zaniepokojona bo już jakieś straszne rzeczy w necie przeczytałam 😔
Mam wyniki
CMV IgG 206
CMV IgM niereaktywny

Ktoś ma jakąś większą wiedzę w tym temacie?
 
Bombelkowanie czuję 😅
Dziewczyny, wywaliło mi już taką piłeczkę, ze wyglądam jak w 4 m.c😅
Też tam mam, jak wstanę to taka kuleczka 🤣 tylko to moja 1 ciąża 😁
Mnie tylko czasem kłuje to z jednej to z drugiej strony. Tak poza tym ani mdłości, ani tkliwości piersi, jedynie jeszcze częste sikanie, ale jak widzę tutaj dotyczy to chyba wszystkich 😂. W sumie w żadnej ciąży nie miałam mdłości, raczej apetyt mi wzrasta 😝.

Oho, a do tego wszystkiego mam kotkę w rui 😱.
Moja kotka to samo 🤷‍♀️
To przybijam 5! Pobudka mniej więcej między 2, a 4 obowiązkowa :D
Dokładnie u mnie o 2 plus o 6 rano 🤣 tyle dobrego że śpię do 9 🤣😂
 
Dziewczyny, mam jakieś częściowe wyniki dzisiejszych badań i trochę jestem zaniepokojona bo już jakieś straszne rzeczy w necie przeczytałam 😔
Mam wyniki
CMV IgG 206
CMV IgM niereaktywny

Ktoś ma jakąś większą wiedzę w tym temacie?
[/QUOTE Przeciwciała w klasie IgG świadczą o przebyciu zakażenia. Natomiast obecność przeciwciał w klasie IgM we krwi świadczy o aktualnie toczącym się procesie chorobowym także spokojnie
 
Mnie tylko czasem kłuje to z jednej to z drugiej strony. Tak poza tym ani mdłości, ani tkliwości piersi, jedynie jeszcze częste sikanie, ale jak widzę tutaj dotyczy to chyba wszystkich 😂. W sumie w żadnej ciąży nie miałam mdłości, raczej apetyt mi wzrasta 😝.

Oho, a do tego wszystkiego mam kotkę w rui 😱.
Ja mam pieska , suczkę . I to zadziwiające jakie zwierzęta są mądre . Zanim ja wiedziałam , że jestem w ciąży ona już to chyba wyczuła . Nie odpuszczała mnie na krok , chodzi za mną dosłownie wszędzie ,mimo ze wcześniej średnia ją obchodziłam . 😂
 
A i dziewczyny co mi się przypomniało z wczorajszej wizyty 🤔 lekarz powiedział że tedy dziecko raczej nie przejdzie, ale że porozmawia ze mną o tym na następnej wizycie 🙄 czyli że co , nic mnie jeszcze nie zbadał tak dokładnie a już takie rzeczy wie ? Z góry cesarkę założył?
 
Dziewczyny, ja niestety sie z Wami żegnam. Po dzisiejszwj wizycie w macicy wielkk krwiak zachodzący na pęcherzyk ciążowy, defoemujący go. Na wcześniejszym USG nie było widać krwiaka, zarodek z serduszkiem tak. Dziś widać jedynie krwiaka i wielki pęcherzyk. Zarodka i akcji serca brak. Lekar mowi, ze cuda się zdarzają i jest szansa, że zarodek zakrywa krwiak, ale to raczej kwestie "cuda".
Życzę Wam zdrowych Ciąż. Ja szykuje sie na kolejne poronienie, za tydzień wizyta. Lekarz podejmie dalsze kroki.
 
Dziewczyny, ja niestety sie z Wami żegnam. Po dzisiejszwj wizycie w macicy wielkk krwiak zachodzący na pęcherzyk ciążowy, defoemujący go. Na wcześniejszym USG nie było widać krwiaka, zarodek z serduszkiem tak. Dziś widać jedynie krwiaka i wielki pęcherzyk. Zarodka i akcji serca brak. Lekar mowi, ze cuda się zdarzają i jest szansa, że zarodek zakrywa krwiak, ale to raczej kwestie "cuda".
Życzę Wam zdrowych Ciąż. Ja szykuje sie na kolejne poronienie, za tydzień wizyta. Lekarz podejmie dalsze kroki.
Trzymam kciuki z całych sił aby zdarzył się cud
 
reklama
Hej dziewczyny!
Od wtorku pozytywny test ciążowy (w 1 spodziewanym dniu miesiączki 34dc), dziś robiona beta 1200… pierwsze co patrząc na normy wg mojego laboratorium od 1500 to 4-5 tydzień 🧐 i już się martwię czy to za mało czy Ok… któraś mogłaby się podzielić jak to było u Was ?
W poniedziałek śmigam znowu sprawdzić przyrost, no ale weekend przede mną 🥴 i jak na zlosc mega bolący zab i dentysta jutro 😑
 
Do góry