reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

Ja tak samo jakoś od środy, z gardłem już lepiej ale nos mam zatkany, kichanie, głos zachrypnięty. Domowe sposoby mam wrażenie, że średnio dają radę.
Dokładnie wiem co czujesz… :( mam nadzieje , ze minie to dziadostwo jak najszybciej, ale z tego co mi wiadomo najgorsza jest gorączka i ogólnie grypa , a takie przeziebienie „ lekkie” nie powinno mieć wpływu na maluszka .
 
reklama
Trochę lepiej się czuję, bo myślałam że moja jakaś strasznie niska. Ja co prawda w tym miesiącu nie śledziłam cyklu ale z kalkulacji wywnioskowałam, że owu musiała być koło 3 lub 4 stycznia :) postaram się zrobić we wtorek kolejną i dam znać. Będziesz jeszcze powtarzać czy na razie nie? :)
Ja zrobiłam pierwsza bete trzy dni przed okresem i wyszła 172 powtórzyłam za dwa dni było 468 i więcej już nie robię - nie chce się już stresować :) czekam cierpliwie na wizytę 2.02
 
Witam jestem tu nowa dziś zrobiłam test i wyszły takie kreski kalkulator pokazuje na 30 września termin jeszcze nie zapisalam się do lekarza mi to ogarnąć po weekendzie narazie nie dowierzam bo od września się staraliśmy i nici z tego były a tu nagle niespodzianka 🙃🤦
 

Załączniki

  • IMG20220114120628.jpg
    IMG20220114120628.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 75
Co radzicie miesiączkę miałam 23 grudnia cykle co 28 iść na betę ? Kiedy zapisać się do lekarza? Powtórzyć test jeszcze?
 
Ja jestem po dwóch dawkach szczepienia i teraz miałam mieć trzecia ale robiłam przeciwciała i mam bardzo dużo i ginekolog mówi że nie muszę się spieszyć z trzecia dawka. Dziś udało mi się kupić zastrzyki przeciwzakrzepowe! To jest jakaś masakra bo nigdzie ich nie ma. Nawet w hurtowniach więc nie można zamówić.
Powiem Wam ze po całym dniu w pracy brzuch mnie boli dosyć mocno. Ale oby do ferii (jestem nauczycielka), potem do wielkanocy i do czerwca 😁 Mam zamiar dotrwać w pracy do wakacji ale zobaczymy jak wyjdzie 😉
Hej, ja też jestem nauczycielem. Od poniedziałku zaczynam ferie, a po nich już nie wracam do pracy. U mnie w szkole jest ponad 600 uczniów i lekarka już od początku stycznia chciała mi dać zwolnienie, ale chciałam zakończyć porządnie semestr - jestem wychowawcą 8 klasy. Te zwolnienie przede wszystkim ze względu na covid. Nawet dyrekcja stwierdziła, że gdybym nie chciała iść to by mnie namawiała, bo w szkole mnóstwo zarazków. A Ty nie boisz się zarażenia ? W jak dużej szkole pracujesz ?
Cieszę się bardzo z takich pozytywnych wiadomości na tej grupie :) oby tak dalej ❤️ Tak apropo serduszka powiedzcie mi jak to jest z tym widzeniem / słyszeniem przez doppler serduszka . Bo czytałam i kiedyś tez obiło mi się o uszy ze lekarz nie powinien do któregoś tygodnia włączać głosu , tylko pokazać na ekranie bo to szkodzi dziecku . Mój ginekolog w poprzedniej ciazy w 6+1 już załączył i słyszałam ❤️ I robił tak co wizytę . Dziewczyny jak to z tym jest ?
Ja miałam wizytę w 6t0d i tylko z mężem widzieliśmy bijące serduszko, dźwięku nie było.
Hej dziewczyny, byłam wczoraj na usg. Ciąża jest parę dni młodsza niż wynika z ostatniej miesiączki. Według usg dziś 6+1. Było widać serduszko. Niestety nadal męczy mnie przeziębienie. Ból gardła trochę się zmniejszył ale za to katar nie odpuszcza. Martwię się, żeby to przeziębienie nie miało jakiegoś negatywnego wpływu.
Ja od środy walczę z przeziębieniem , zaczęło się od gardła w sumie, udało się już wyleczyć ale katar się nasilił tak, że aż mi trochę krew z nosa poszła :/ , gorączki jako tako nie mam 37,2 i ogólnie nic więcej mi nie dolega , mam nadzieje ze to nie będzie miało wpływu na rozwój maluszka.. dziś dopiero 4+2 :(

Ja tak samo jakoś od środy, z gardłem już lepiej ale nos mam zatkany, kichanie, głos zachrypnięty. Domowe sposoby mam wrażenie, że średnio dają radę.
Dziewczyny, sporo nas z przeziębieniem, więc może to w sumie w miarę normalne na początku ciąży. Ja niestety też nadal przeziębiona. Trzyma mnie do wtorku. Wczoraj czułam poprawę, a dziś znów gorzej. Też się martwię 🥺 biorę Paracetamol.
 
Trochę lepiej się czuję, bo myślałam że moja jakaś strasznie niska. Ja co prawda w tym miesiącu nie śledziłam cyklu ale z kalkulacji wywnioskowałam, że owu musiała być koło 3 lub 4 stycznia :) postaram się zrobić we wtorek kolejną i dam znać. Będziesz jeszcze powtarzać czy na razie nie? :)
Już nie będę powtarzać. Narazie rośnie ok, poczekam do wizyty. Powinno już być serduszko 02.02 :-)

Hej, ja też jestem nauczycielem. Od poniedziałku zaczynam ferie, a po nich już nie wracam do pracy. U mnie w szkole jest ponad 600 uczniów i lekarka już od początku stycznia chciała mi dać zwolnienie, ale chciałam zakończyć porządnie semestr - jestem wychowawcą 8 klasy. Te zwolnienie przede wszystkim ze względu na covid. Nawet dyrekcja stwierdziła, że gdybym nie chciała iść to by mnie namawiała, bo w szkole mnóstwo zarazków. A Ty nie boisz się zarażenia ? W jak dużej szkole pracujesz ?

Ja miałam wizytę w 6t0d i tylko z mężem widzieliśmy bijące serduszko, dźwięku nie było.




Dziewczyny, sporo nas z przeziębieniem, więc może to w sumie w miarę normalne na początku ciąży. Ja niestety też nadal przeziębiona. Trzyma mnie do wtorku. Wczoraj czułam poprawę, a dziś znów gorzej. Też się martwię 🥺 biorę Paracetamol.
Moja szkoła ma podobna ilość uczniów. Uczę w szkole średniej choć czasem mam wrazenie ze to podstawówka patrząc na zachowanie młodzieży 😉 Z jednej strony boję się wirusa z drugiej strony nie chce ich tak zostawiać w połowie roku szkolnego. Nie bardzo ma mnie kto zastąpić, mam dużo godzin i klasy które mają egzamin koncowy w tym roku.

Póki co jeszcze nie mam oficjalnie ciąży więc zobaczę co powie gin w lutym na pierwszej wizycie z USG. Liczę że po feriach znów będzie zdalne i jakoś pociagne do czerwca. Mam dwoje dzieci co chodzą żłobka i przedszkola więc bardziej się boję że oni coś przyniosą do domu. Wiadomo jak to jest w przedszkolach i żłobkach z dystansem ;-)
 
reklama
Do góry