reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
kurcze od czego ??ja byłam u ginekologa pod koniec roku to nic nie pokazało żeby była torbiel… w środę jadę do ginekologa to zobaczę co mi inny powiem. To wogole nie było owulacji ??moze jeszcze będzie ??
Nie będzie juz... Nie wiadomo czemu nie pękł... Mam sporo monitoringów za sobą i pierwszy raz taka sytuacja... Teraz trzeba to leczyć po prostu
 
Taki offtop, bo właśnie się sama dowiedziałam: jeśli któraś z Was lub Wasz facet suplementujecie koenzym q10 (poprawia jakość nasienia i komórek jajowych), pamiętajcie, żeby wybierać formę ubichiNOL a nie ubichiNON. Ten pierwszy to froma pozbawiona tlenu, więc wykazuje działanie antyoksydacyjne.
Moze każdy to wiedział, a ja gadam jakieś oczywistości :D
A jaką dawkę bierzecie? Tak patrzę właśnie po allegro i zastanawiam się nad 100mg
 
Taki offtop, bo właśnie się sama dowiedziałam: jeśli któraś z Was lub Wasz facet suplementujecie koenzym q10 (poprawia jakość nasienia i komórek jajowych), pamiętajcie, żeby wybierać formę ubichiNOL a nie ubichiNON. Ten pierwszy to froma pozbawiona tlenu, więc wykazuje działanie antyoksydacyjne.
Moze każdy to wiedział, a ja gadam jakieś oczywistości :D
Az poleciałam sprawdzić i co się okazało? W witaminach starego nie ma Q10 🤣🤣🤣🤣
 
Dziewczyny u mnie taka informacja z rana... Śniło mi się że miałam pozytywny i zerwałam się zrobić test. Najpierw zrobilam płytkowy z czulowscoe 25miu I kątem oka widziałam że kreski nie ma, coś mnie podkusiło żeby w tym czasie zrobić sikacza (6.5miu) i kreska pojawiła się prawi od razu. Na kasetkowym też zaraz pojawił się cień i widać nadal. Jadę zaraz do apteki po więcej testów bo w to nie wierzę... Zobacz załącznik 1357465
Ale ekstra! Super wiadomosc! Jednak sny się sprawdzają ❤️❤️❤️❤️
 
Czyli w tej pierwszej ciąży czekali, aż beta będzie powyżej 1000? Długo to trwało?
wlasnie nie jakos długo bo mi beta zawsze szybko rosla. Pierwsze badanie zrobiłam sobie sama i poszlam do gina, drugie badanie bety było następnego dnia i zaraz było skierowanie do szpitala takze kwestia 2/3 dni. Ja się nie spodziewałam totalnie ciazy dlatego nie badałam bety w ogole wcześniej.
 
reklama
Do góry