reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny, szału dostanę. Byliśmy dziś u znajomych i powiedzieliśmy im o ciąży, żona kumpla zapytała czy nie martwi mnie to że mam taki mały brzuch. Od tamtej pory tylko myślę że coś może jest ze mną nie tak, nawet ostatnio mam poczucie że brzuch trochę zmalał. A on serio jest praktycznie żadnych rozmiarów, sama jakbym nie wiedziała to nie powiedziałabym o sobie ze jestem w ciąży. A dodatkowo dalej nie czuje ruchów, to już 19+3. No stres za stresem i to przez jakieś niepotrzebne komentarze :(
Podobno im dziewczyna szczuplejsza tym później widać brzuszek i jest mniejszy.Ja przed ciążą byłam szczupła dupke tylko miałam pokaźną😜.Do tej pory od początku ciąży przytyłam 10kg A brzuszek mam wielkości piłki do koszykówki.mi się wydaje że całkiem spory.Za to moja mama mówi,że jakiś mały jak na półmetek 🤔😅
 
Hej, dziewczyny , piszę tu pierwszy raz, też mam termin na czerwiec, chciałabym zapytać czy te delikatne ruchy dzidziusia podobne do trzepotu skrzydeł motyla powinno czuć się codziennie? Wczoraj czułam cały dzien a dziś w ogóle ☹
 
reklama
Bo ja jeszcze nie miałam. Widocznie wynik z krwi był dobry. Czyli koło 24 tygodnia powinnam się spodziewać 🙄
Tak dokładnie. Ja w pierwszym trymestrze miałam wynik krwi w normie. I teraz dopiero krzywa będzie w 24 tyg- u wszystkich ciężarnych w przedziale chyba 24-26 tydz jest to sprawdzane
 
Do góry