reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

Najlepiej zrobić betę po dwóch dniach i sprawdzić czy urosła min o 66%. Ale jeśli nie udało się w sobotę to pewnie jak zrobisz jutro, to też uda Ci się obliczyć czy przyrost jest prawidłowy.
Obliczyć ? W sobotę nie udało się zrobić niestety jutro idę żeby jeszcze przed wizytą zrobić .. już w sumie pisałam z ginekologiem muwi że jest ok a zglaszcza że okres mam nie reguralny
 
reklama
Obliczyć ? W sobotę nie udało się zrobić niestety jutro idę żeby jeszcze przed wizytą zrobić .. już w sumie pisałam z ginekologiem muwi że jest ok a zglaszcza że okres mam nie reguralny
Pomocny w obliczeniach może być kalkulator internetowy bthcg, znajdziesz różne jak wpiszesz w google. Jak będziesz miała drugi wynik to wpisz swoje dane i powinno Ci automatycznie wyliczyc. To powodzenia na wizycie 😊
 
Cześć wam:) u mnie według terminu miesiączki 7 tydzień, umówiona wizytę do gin mam dopiero w czwartek. W piątek miałam tak delikatnie zabarwiony na brązowo śluz, na szybko poszłam zrobić badania bety i progesteronu, progesteron wyszedł 26,3 na betę jeszcze czekam. Poszłam ten na wizytę w luxmsdzie bo mam tam pakiet, lekarka przepisała mi duphaston i jak beta będzie powyżej 1500 to mam brać 2 razy dziennie, jak poniżej mam nie brać. Myślałam że wyniki będą szybciej, ale pewnie dopiero jutro... Nie wiem co robić. Śluzu już nie mam, dosłownie jednego dnia się pojawił, bardzo małe ilości. Mam wrażenie że mdłości które miałam wcześniej się zmniejszyły, pozostał tylko ból piersi. Nie wiem czy na wszelki wypadek już od dziś nie zacząć brać tego leku....
 
Dziewczyny, kiedy macie pierwsze USG i który to będzie u Was tydzien ciąży? Ja jutro po wynikach bety będę dzwonić i się umawiać. Nie chce pójść za wcześnie, żeby się nie stresować czemu nie ma jeszcze zarodka albo serduszka...
Poszłam na pierwsze USG 6+0 t.c. i faktycznie to było za wcześnie na zobaczenie zarodka.
 
A macie takie jakby kolki? Ja czuje takie jakby kłucie po bokach 🤣
Ja właśnie takie coś mam! Nagle za kłucie i koniec. Wczoraj było po prawej stronie, już sobie wkręciłam że zagnieździło się w jajowodzie a dzisiaj te bole przeniosły się bardziej na środek, co trochę mnie uspokaja ale z drugiej strony są mocniejsze. Masz jakieś inne objawy?
@Klaudeczka94 doradziła nospe, może się skusze.
 
reklama
Do góry