reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

Dziewczyny czy wy tez tak szybko się denerwujecie ja od kilku dni jakbym straciła moc porozumienia z moim dramat wszystko mnie irytuje 😂
Ja mam od lekarza L4 i zalecenia większego odpoczywania i leżenia . Mój mąż tak przybrał sobie do głowy , że dzisiaj chciał mnie przebierać z piżamy w normalnie ciuchy bo „ pani w aptece jak kupował luteinę i duphaston zagadala go i powiedziała , że w takim wypadku nie powinnam w ogóle ani trochę podnosić rak do góry „ , najchętniej chyba kupiłby mi pieluchy albo nocniczek żebym nie chodziła do toalety także ja ze swoim ledwo wytrzymuje….
 
reklama
Hej dziewczyny 🙂 ja leżę dopiero (juz) 2 dzień tak jak gin mi kazała . Wczoraj wzięłam pierwsza dawkę duphastonu i luteiny i w nocy nie miałam juz w ogóle bólów brzucha, nie mówiąc juz o tych lekkich skurczach , uplawow tez poki co nie mam , ale w głowie nadal mam najczarniejsze scenariusze . Zwariuje do 26.01 .
Ja też do 27 dzisiaj lekkie bóle brzucha ape mam luteinę.. Więc trochę pomaga a w głowie pełno myśli
 
O tak , nigdy sobie nie zdawałam sprawy ile to wszystko kosztuje stresu i nerwów . Zawsze myślałam , że ciąża to taki piękny , spokojny czas .
Bo jest... Ja naprawdę nigdy nie zdawałam sobie sprawy że będę tak się zamartwiać będąc w ciąży.. Mam dwójkę dzieci... I z nimi ciążę przeszłam bez stresu bez leków... A teraz... 🙄. Ale tym razem się uda.. Musi
 
Hej jestem mamą 10 miesięcy córki nie dawno okazało się że jestem w ciąży robiłam test ciążowy 4 razy pozytywne wynik beta HCG 94.04 potrzebuje porady całe dnie bym mogła spać trochę kręci mi się w głowę moje pytanie kiedy najlepiej powturzyć betę w środę mam lekarza ale trochę się strasuje
 
Dziewczyny, kiedy macie pierwsze USG i który to będzie u Was tydzien ciąży? Ja jutro po wynikach bety będę dzwonić i się umawiać. Nie chce pójść za wcześnie, żeby się nie stresować czemu nie ma jeszcze zarodka albo serduszka...
 
Hej jestem mamą 10 miesięcy córki nie dawno okazało się że jestem w ciąży robiłam test ciążowy 4 razy pozytywne wynik beta HCG 94.04 potrzebuje porady całe dnie bym mogła spać trochę kręci mi się w głowę moje pytanie kiedy najlepiej powturzyć betę w środę mam lekarza ale trochę się strasuje
Hej ☺️ a kiedy zrobiłaś pierwszą betę? I kiedy miałaś ostatnia miesiączkę?Lekarz w środę może jeszcze nic nie zobaczyć, uznaje się że ciąża powinna byc widoczna jak beta wynosi ok 1500.
 
Hej dziewczyny 🙂 ja leżę dopiero (juz) 2 dzień tak jak gin mi kazała . Wczoraj wzięłam pierwsza dawkę duphastonu i luteiny i w nocy nie miałam juz w ogóle bólów brzucha, nie mówiąc juz o tych lekkich skurczach , uplawow tez poki co nie mam , ale w głowie nadal mam najczarniejsze scenariusze . Zwariuje do 26.01 .
Super, dobrze że lepiej się czujesz.
Dziewczyny czy wy tez tak szybko się denerwujecie ja od kilku dni jakbym straciła moc porozumienia z moim dramat wszystko mnie irytuje 😂
U mnie od tego się zaczęło, w zeszłym tyg wkurzyłam się porządnie parę razy... Biedny nie wiedział o co chodzi.

Dziewczyny już chyba ktoś o to pytał, mam kilkusekundowe bóle brzucha co jakiś czas. Pojawiły się dzisiaj ranoo, oczywiście niepokoje się ale podobno to jest ok w związku z hormonami.
 
reklama
Super, dobrze że lepiej się czujesz.

U mnie od tego się zaczęło, w zeszłym tyg wkurzyłam się porządnie parę razy... Biedny nie wiedział o co chodzi.

Dziewczyny już chyba ktoś o to pytał, mam kilkusekundowe bóle brzucha co jakiś czas. Pojawiły się dzisiaj ranoo, oczywiście niepokoje się ale podobno to jest ok w związku z hormonami.
U mnie właśnie wczoraj gin powiedziała , że jak mam nawet lekkie bóle brzucha to lepiej sobie wziąć nospe , bo ona nie zaszkodzi , a zawsze działa rozkurczowe . Ja nie brałam jej mimo boli brzucha bo myślałam , że najlepiej przetrzymac i nie brać nic
 
Do góry