reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
U mnie dzisiaj 6 dpo ewentualnej bo nie mam potwierdzenia. Wczoraj strasznie mnie ten krzyż ciągnął dzisiaj już lekko coś ćmi. Jajnik kłuje chwilami lekko. Piersi średnio bardziej prawa przy dotknięciu boli ale w porównaniu do tamtego miesiąca to szału nie ma. Wtedy nie mogłam sie dotknąć takie byly napuchnięte. Dziwny jakiś ten cykl 😅jeszcze mnie cos tam swędzi na wejściu 🙈🙈🙈🙈oszalec można
 
Dziewczyny czy to może być pozytywny test? Wczorajszy u góry. Na żywo widać jakiś cień kreseczki, na zdjęciu nie bardzo. Z dzisiaj na dole i jest troszkę ciemniejsza ta kreseczka. Do miesiączki jeszcze 4 dni. (Najlepiej widać przy pełnej jasności ekranu :D)
Zobacz załącznik 1359460
widać! 😍🤞
 
Dostałam od 2 do 6 dc Clostilbegyt, około 10-13 dnia monitoring i wtedy powie co dalej 🙈 jezu mam nadzieje, że się uda, mąż ma 30-ste urodzinki w marcu i to byłby cudowny prezent 🥰
Ja właśnie tym cyklu brałam lamette a od lutego, jeśli się nie uda a pewnie tak będzie mam brać właśnie clo i tez licze na to, ze się uda 😊
 
Ja u siebie już stwierdzam że nie wyszło, nic nie czuję, nic się nie dzieje. Czekam do wtorku na @ i jedziemy od nowa
U mnie dzisiaj 6 dpo ewentualnej bo nie mam potwierdzenia. Wczoraj strasznie mnie ten krzyż ciągnął dzisiaj już lekko coś ćmi. Jajnik kłuje chwilami lekko. Piersi średnio bardziej prawa przy dotknięciu boli ale w porównaniu do tamtego miesiąca to szału nie ma. Wtedy nie mogłam sie dotknąć takie byly napuchnięte. Dziwny jakiś ten cykl [emoji28]jeszcze mnie cos tam swędzi na wejściu [emoji85][emoji85][emoji85][emoji85]oszalec można
 
Cokolwiek [emoji85][emoji28] w ubiegłym cyklu np do 10 dpo czułam że coś się dzieje (wiem, abstrakcja ale myślę że nie udało się zagnieżdżenie) bo były i bóle jak na @ lekkie, i ciągle jajniki kłuły i ta beta 2.55 więc coś się mogło dziać ale nie udało się zagnieżdżenie [emoji1745] tak myślę [emoji848][emoji23] a teraz nie czuję nic i dlatego takie myślenie, testy już przyszły więc teraz oj będzie ciężko wytrzymać z niesikaniem [emoji23][emoji23][emoji23]
Oj no spokojnie co sie ma niby dziać [emoji28]? U mnie co cykl to inaczej więc nie ma co w ogole się nastawiać [emoji1745][emoji2533]‍[emoji3601][emoji1745][emoji2533]‍[emoji3601][emoji1745][emoji2533]‍[emoji3601] spokojnie czas pokaże [emoji6]
 
reklama
Cokolwiek [emoji85][emoji28] w ubiegłym cyklu np do 10 dpo czułam że coś się dzieje (wiem, abstrakcja ale myślę że nie udało się zagnieżdżenie) bo były i bóle jak na @ lekkie, i ciągle jajniki kłuły i ta beta 2.55 więc coś się mogło dziać ale nie udało się zagnieżdżenie [emoji1745] tak myślę [emoji848][emoji23] a teraz nie czuję nic i dlatego takie myślenie, testy już przyszły więc teraz oj będzie ciężko wytrzymać z niesikaniem [emoji23][emoji23][emoji23]
Zostało nam tylko czekać 😅🙈🙈🙈a to jest najgorsze
 
Do góry