reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2022

19 cykl. W skrócie - wyniki nasienie są bardzo spoko. Wyniki moje też. Mam swoje owulacje, mam drożne jajowody (było sono). Nie wiadomo bo jest przyczyną. Ostatnie trzy cykle kolejny lekarz monitorował + braliśmy sterydy na wypadek gdyby to był problem immunologiczny ale nic z tego nie wynikało (trzeci cykl jest in progress). Lekarz robił mi w każdym cyklu test PCT, każdy był negatywny. I teraz nie wiadomo czy to po prostu słaba metoda badawcza czy coś jest na rzeczy więc wczoraj zasugerował że nie ma sensu dalej próbować w ten sposób i trzeba spróbować inseminacji. Także wracamy do kliniki gdzie na jesieni uznali że to niepłodność idiopatyczna i kazali czekać kilka miesięcy.
To jesteśmy w podobnej sytuacji i tez będziemy podchodzić do pierwszej inseminacji już za tydzień 🥰 nie mogę się doczekać
 
reklama
To jesteśmy w podobnej sytuacji i tez będziemy podchodzić do pierwszej inseminacji już za tydzień 🥰 nie mogę się doczekać
To trzymam bardzo mocno kciuki 🤞.
Czyli też niewyjaśniona przyczyna? Jakie macie wskazania do iui? Długo się starasz :)?

Ja mam za tydzień wizytę w klinice, chce iść z badaniami i myślę że chyba od razu powinni mnie "zakwalifikować" do tego iui, także mam nadzieję że następny cykl to będzie iui. Wypadnie jakoś tak w okolicach Walentynek 🤣.
 
To trzymam bardzo mocno kciuki 🤞.
Czyli też niewyjaśniona przyczyna? Jakie macie wskazania do iui? Długo się starasz :)?

Ja mam za tydzień wizytę w klinice, chce iść z badaniami i myślę że chyba od razu powinni mnie "zakwalifikować" do tego iui, także mam nadzieję że następny cykl to będzie iui. Wypadnie jakoś tak w okolicach Walentynek 🤣.
Staramy się 5 lat, wskazania mamy takie ze jest to niepłodność z niewyjaśnionych przyczyn. Inseminacje mamy na cyklu naturalnym, planowo 28 stycznia wiec wypada ze test w walentynki będę robić 🥰 może to jakiś znak 😀
 
My również jeździmy do Bociana, nasze wyniki są super, nasienie męża również super, zaczęliśmy przygotowania do inseminacji, byliśmy tydzień temu na wizycie na której pobrali nam wymazy na chlamydia, krew na oznaczenie grupy krwi i mi cytologię , musieliśmy podpisać zgody na inseminacje i lekarz powiedział ze 1 inseminacje zrobimy bez leków ponieważ nie mam problemu z owulacja, mam zgłosić się 2 dni przed owulacja czyli 28 stycznia. A u jakiego lekarza się leczysz ? Ja u Dr.Korman
Dr. Pietrzycki :)
Ja 2 inseminacje miałam stymulowane najpierw od 3 dnia cyklu przeć 5 dni CLo, później w okolicy owulacji wizyta, inseminacja i duphaston. Przy ostatniej inseminacja miała dwa piękne pecherzyki które się niezapłodniły bo dziś dostałam okres :(
 
Dr. Pietrzycki :)
Ja 2 inseminacje miałam stymulowane najpierw od 3 dnia cyklu przeć 5 dni CLo, później w okolicy owulacji wizyta, inseminacja i duphaston. Przy ostatniej inseminacja miała dwa piękne pecherzyki które się niezapłodniły bo dziś dostałam okres :(
Ojej przykro… a powiedz mi inseminacje robią 2 dni przed owulacja czy w dniu owulacji ? Lekarz powiedział mi żebym przyjechała między 10-12 dniem cyklu. Z moich wyliczeń owulacje dostanę W 12 dniu cyklu i tak się zastanawiam w którym dniu robią inseminacje …
 
reklama
Ojej przykro… a powiedz mi inseminacje robią 2 dni przed owulacja czy w dniu owulacji ? Lekarz powiedział mi żebym przyjechała między 10-12 dniem cyklu. Z moich wyliczeń owulacje dostanę W 12 dniu cyklu i tak się zastanawiam w którym dniu robią inseminacje …
Mi lekarz kazał robić testy owulacyjne i gdy wskazywał na owulacje to się umawialam na inseminacje. Za pierwszym razem miałam robiona na niepeknietym pęcherzyku a za drugim na pękniętych
 
Do góry