reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

reklama
Dla mnie to kosmos. A z czasem przepaść…nie wiem jak oni się dogadają 😳
Ja mam 5 lat młodszego brata . Jak był malutki to wiadomo byłam starszą, dumną siostrą. Jak byliśmy już więksi to razem się bawiliśmy , potem czas jego końca podstawówki , mojego gimnazjum a potem liceum to wiadomo - było miedzy nami kłótni co nie miara , a i tematów razem nie mieliśmy . A teraz tej różnicy praktycznie nie widać 😊
 
Od wczoraj musiałam nadrobić 20 stron 😬 wspieram każda która ma obawy, podstawa bez nerwów i pozytywne nastawienie koniecznie!

U mnie OM 17.12 i myślałam ze jak mam wizytę na tego 28 lutego to nie tak źle ale jak czytam jak śmigacie szybko do gina to zastanawiam się czy tez nie powinnam się w międzyczasie zapisać gdziekolwiek…
 
Ja też przed pierwszą wizytą, idę w przyszłym tyg bo dr mi kazał przyjść jak najszybciej. Też czekam co się tam wydarzy...

Wynik ładny, nie masz się co martwić :) Ja za to mam powód do zmartwień bo mam dość wysoką betę i progesteron dużo wyższy bo 110ng/ml :O Jutro powtarzam badania, zobaczymy co pokażą...
no to faktycznie, nie jest ze mną źle. Twój przyrost bardziej zastanawiający. Życzę jutro powodzenia, daj znać co i jak po wynikach. 🤗
 
Cześć dziewczyny, chciałam się bardzo nieśmiało przywitać, jako już chyba jedna z ostatnich :D Test wykonany dzień przed spodziewaną miesiączką, już mocno dodatni. Wczoraj pierwsza beta 272, ale kosmiczny progesteron bo 110ng/ml 😯 Cykl miałam stymulowany i dojrzały dwa pęcherzyki, stąd może wysoki progesteron, a może ciąża mnoga... Ale mimo wszystko boję się że może być coś złego :( Jutro powtarzam te same badania i zobaczymy, wiem że progesteron ma dużą zmienność, ale mimo wszystko. Jestem po jednym poronieniu zatrzymanym równo rok temu, więc strach jest tym większy.
Ja miałam owu z 3 pęcherzykami i progesteron mialam 113 :) bylam u dwóch różnych lekarzy, nikogo ten wynik nie dziwił, mój gin się śmiał, że że muszą być trojaczki 🤦‍♀️ a inna ginka i tak zapisała mi duphaston pomimo tak wysokiego wyniku w przypadku wystąpienia jakis plamień itd itp, także wynik naprawdę ok :)
Dziewczyny a macie może jakiś sprawdzony przewodnik co można a co nie można jeść w ciąży. Ja to bym tylko jadła chrzan i kiwi. Kiwi to w strasznych ilościach, mąż się śmieje ze pójdzie cały karton kupi. Patrzę że pisałyście coś, że pokrzywy nie można w dużych ilościach. Czy mam się czegoś wystrzegać?
Ja tak mialam przy poprzedniej ciąży, ciągle tylko kiwi jadlam, nie wiem dlaczego 😅🤦‍♀️
 
Mnie zaczyna boleć dół pleców po prawej stronie, myślę że to nerka. Takze pewnie jutro jak spojrzy na moje wyniki to wyjde z niezła lista antybiotyków i leków.
 
reklama
Dziewczyny a macie może jakiś sprawdzony przewodnik co można a co nie można jeść w ciąży. Ja to bym tylko jadła chrzan i kiwi. Kiwi to w strasznych ilościach, mąż się śmieje ze pójdzie cały karton kupi. Patrzę że pisałyście coś, że pokrzywy nie można w dużych ilościach. Czy mam się czegoś wystrzegać?
U mnie faza na melona 🙈
 
Do góry