reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Ja takie wstępne badania zrobiłam - USG, cytologia, morfologia i TSH - żeby widzieć z czym startuję. Też 20 lat nie mam :p Już 32 skończone, a mąż zaraz 40, ale jakoś u niego większość facetów w rodzinie 1 dziecko po 40 :p
Ale macie rację, jak będę w lutym u mojej ginekolog to zapytam o dodatkowe badania!
 
reklama
Ja bardzo podobnie jak Ty - od września zaczęliśmy próbować. Jak dziewczyny piszą po roku dopiero powinno zacząć się martwić, ale wiadomo ze łatwo mówić a mózg się zamartwia...

Teraz mam 9 DC i od dzisiaj zaczynam testy owulacyjne żeby wyłapać pik
Ja narazie się w testy owulacyjne nie bawiłam, chodź i leżanka mi poleciła taki jeden nazywa się Afrodyta znalazłam go kosztuje 99 zł i jest wielokrotnego użytku niby na 12 miesięcy... Ale nie wiem może któraś z dziewczyn uzywala takowego i się może wypowiedziec
 
Tacy ludzie mają bardzo często wszystko w "dupie"nie pracują nic nie robią i nie przejmują się że klepią biedę. W normalnym życiu tak nie ma nie dość że ciągle się coś dzieje to jeszcze jest stres związany z życiem i praca a to ma bardzo duży wpływ na nasz organizm. Głównie stres brak snu i zmęczenie.
Ale jakoś ciężko mi uwierzyć w to że nie stresują się co będą jedli albo ze pieniądze od państwa się kończą 🤷🏽‍♀️
 
Ale jakoś ciężko mi uwierzyć w to że nie stresują się co będą jedli albo ze pieniądze od państwa się kończą 🤷🏽‍♀️
Zależy od człowieka nie można wszystkich takich ludzi mierzyć jedna miarą (nie mowie tu o biednych ludziach którym po prostu przydarzyła się wpadka tylko o "patologiach" gdzie wola ostatnie pieniądze na fajki i alkohol wydać) Z moich obserwacji tak właśnie jest że oni naprawdę mają czym się przejmować a podchodzą do życia tak lajtowo.
 
Ja narazie się w testy owulacyjne nie bawiłam, chodź i leżanka mi poleciła taki jeden nazywa się Afrodyta znalazłam go kosztuje 99 zł i jest wielokrotnego użytku niby na 12 miesięcy... Ale nie wiem może któraś z dziewczyn uzywala takowego i się może wypowiedziec
Ze sliny widzę to jest. Ciekawe, nie wiem na ile moze być skuteczne. Też jestem ciekawa czy któras z dziewczyn używała
 
Wydaje mi się że takie osoby wychodzą z założenia ze ktoś zawsze siś zlituje i coś im da za darmo. I z tego co widzę wokół to tak to działa....
Tym bardziej że normalna matka która nie ma co włożyć do garnka ostatnie pieniądze wyda na dzieci i przewidzi to że na koniec miesiąca może być taka sytuacja i nie wyda 600 zł na fajki, a Ci ludzie o dziwo zawsze mają pieniądze na papierosy.
 
reklama
Też tak myślę, ja zrobiłam badania po 8 nieudanych cyklach i wyszło, że za wysoka prolaktyna. Mogłam zacząć wcześniej to leczyć.
Bardzo liczę na ten cykl ale jak się nie uda to mąż idzie na badania nasienia.
Też to późno wyłapałam, później zrobiliśmy badanie nasienia i w porządku. Pocieszę Cię ja że brałam Norprolac tylko 1,5mca i się w końcu udało :) No jeszcze plus stymulacja, ale ponoć swoje owu zawsze miałam i poza PRL wszystko było w porządku, ale w końcu coś zaskoczyło. Trzymam kciuki za ten twój cykl! 🤞
 
Do góry