reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bez stosunku, 2 negatywne testy i blada kreska, po paru godzinach

reklama
Piszesz, że musisz sobie poukładać sprawy - to jest właśnie odpowiedź na Twoje pytanie.
Masz problem "z głową", a reaguje ciało.
Najpierw ginekolog, później polecałabym psychologa, żebyś już więcej sobie ciąży nie wkręcała.
Aha, no oczywiście w ciąży NIE JESTEŚ, więc zacznij szybko z wizytami u lekarzy, bo szkoda czasu.
 
Powinnaś udać się do psychologa, bo to wygląda na zaburzenie lękowe, wiem o czym mowa, bo sama miałam. Akurat nie na tym tle, ale wiem jak można się wkrecic w myśli. To lek powoduje to wszystko z czym masz problem. Terapie polecam
 
Czesc dziewczyny, mam pewnie głupie pytanie. Zacznę od tego, że przez Głodówki, schudłam 16 kg w bardzo szybkim czasie i straciłam okres w kwietniu, 2021. Dostałam go raz w lipcu 2021 i na tym koniec. Nigdy nie współżyłam, lecz boje się, że podczas nocowania z kolegami, mogło do czegoś dojść i ja tego nie poczułam (nie byłam pod wpływem niczego i gdyby miało coś być, to mniej więcej połowa listopada, lub pod koniec, bo wtedy mieliśmy ostatnie nocowanie). Czy mogło dojść do zapłodnienia w jakis nielogiczny sposób? Od grudnia się o to boje i wmawiam sobie każde objawy. Jedyne, co zaobserowalam, to zwiększenie dolnej części brzucha, lecz może to jest związane, z nieodpowiednia dieta, coś z jelitami, czy problemami hormonalnymi? Tak bardzo się zestresowałam, ze zrobiłam na początku stycznia test- negatywny i go od razu wyrzuciłam. Ednak myśli wróciły. Dziś zrobiłam 2- negatywny, lecz po około 8-9 godzinach spojrzałam na niego ponownie i zauwazylam lekką, bardzo blada kreskę. Na teście pisze, że po 10 minutach jest nieprawidłowy, lecz wyczytałam, ze takie przypadki się zdarzały. Czy mogę być w ciąży? Sama nie wierze w to, co pisze, lecz druga czesc mojej głowy mi wmawia, że jestem w ciąży i bardzo się stresuje:/ Na dole zdjęcie testu 2, 2-3 minuty, po zrobieniu.
Testy na bardzo wczesnym etapie ciąży czasem jej nie wykrywają. Dla pewności możesz zrobić HCG z krwi. To hormon ciążowy, który się pojawia w maleńkich ilościach już kilka dni po zapłodnieniu.

Czy ktoś zastosował/ stosuje wobec Ciebie przemoc?
Sytuacja w której dochodzi do najróżniejszych czynności seksualnych bez świadomej zgody drugiej strony jest przemocą.
Świadoma zgoda dla mnie to zdjęcie chociażby jednej części garderoby samodzielnie, jeżeli wiesz o co mi chodzi.

Jezeli potrzebujesz pogadac pisz prywatne wiadomości.

@Sokzzuka proszę o nie pisanie obraźliwych komentarzy.
 
reklama
Testy na bardzo wczesnym etapie ciąży czasem jej nie wykrywają. Dla pewności możesz zrobić HCG z krwi. To hormon ciążowy, który się pojawia w maleńkich ilościach już kilka dni po zapłodnieniu.

Czy ktoś zastosował/ stosuje wobec Ciebie przemoc?
Sytuacja w której dochodzi do najróżniejszych czynności seksualnych bez świadomej zgody drugiej strony jest przemocą.
Świadoma zgoda dla mnie to zdjęcie chociażby jednej części garderoby samodzielnie, jeżeli wiesz o co mi chodzi.

Jezeli potrzebujesz pogadac pisz prywatne wiadomości.

@Sokzzuka proszę o nie pisanie obraźliwych komentarzy.
napisanie żeby poukładała sobie w głowie, nie było napisane obraźliwe, tylko serio powinna sobie autorka pewne sprawy poukładać
 
Do góry