reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Ale super dziewczyny. Pędzą te wasze ciaze jak szalone. Tęsknię za swoja i tymi wspolnymi płotkami tutaj.. to oczekiwania na porod i pierwsze spotkanie sie z ciotkami w postaci zdjecia...ach jakie emocje.
Dawajcie znac co u was jak sie czujecie i jaka płeć gdy juz poznacie :)
 
reklama
Witajcie dziewczyny! 😍 pisze na tym wątku, bo na tym „staraczkowym” mało kto się udziela :( a tu na pewno coś podpowiecie 😁
Zrobiłam badania z testDna mam wyniki. Wyszły 2 mutacje, co prawda łagodne, ale moze miała któraś z Was podobne?
Mniej więcej wiem, co oznaczają i wiadomo do lekarza muszę się udać, ale wcześniej może wy się podzielicie swoimi radami 😘 widzę ze jest Was większość ze starego wątku 😍🤩🤩
Serdecznie Was pozdrawiam! 😘
 

Załączniki

  • 0CA041AD-10E2-4B5E-A29C-F3ECB3113F04.jpeg
    0CA041AD-10E2-4B5E-A29C-F3ECB3113F04.jpeg
    89 KB · Wyświetleń: 109
  • 45844552-10D9-4EF1-AD3C-BFE233B47F08.jpeg
    45844552-10D9-4EF1-AD3C-BFE233B47F08.jpeg
    87,1 KB · Wyświetleń: 108
@Ann89 Gratuluje Ci Kochana😘❤️
Można powiedzieć, ze życie bywa przewrotne😕
Ja niestety nadal czekam na cud - może w końcu ten rok okaże się łaskawy 😏
Ale podchodzę do tych spraw z dystansem. Nie świruje, tak jak było wcześniej, spełniam się, pomalutku realizuje plany. Są plusy, czasem gorsze dni, ale nie załamuje się. Idę do przodu :) W tym roku planuje bardziej skupić sie na leczeniu, bo poprzednie zaniedbałam. Ogólnie od początku pandemii jakoś wszystko odpuściłam, nie myślałam za dużo o staraniach… w tym roku chce to nadrobić :) o ile los da ❤️
 
Witajcie dziewczyny! 😍 pisze na tym wątku, bo na tym „staraczkowym” mało kto się udziela :( a tu na pewno coś podpowiecie 😁
Zrobiłam badania z testDna mam wyniki. Wyszły 2 mutacje, co prawda łagodne, ale moze miała któraś z Was podobne?
Mniej więcej wiem, co oznaczają i wiadomo do lekarza muszę się udać, ale wcześniej może wy się podzielicie swoimi radami 😘 widzę ze jest Was większość ze starego wątku 😍🤩🤩
Serdecznie Was pozdrawiam! 😘
Hej! Napiszę i tu. :)
Co do pai, mam podobny wynik aczkolwiek u mnie nie jest samo 4G tylko 4G/5G tzw pośredni, lekarz mi powiedział, że przy takim wyniku powinnam dostać heparynę drobnocząsteczkową w ciąży i może jakbym dostała od razu podczas tych ciąż, które miałam, może by coś z nich było.
 
Ale super dziewczyny. Pędzą te wasze ciaze jak szalone. Tęsknię za swoja i tymi wspolnymi płotkami tutaj.. to oczekiwania na porod i pierwsze spotkanie sie z ciotkami w postaci zdjecia...ach jakie emocje.
Dawajcie znac co u was jak sie czujecie i jaka płeć gdy juz poznacie :)
Ja chociaż już ex staraczka to też bym chętnie wróciła do tamtych czasów forumowych. Fajnie było tak plotkować i o staraniach i o wszystkim innym. :)
 
@Ann89 Gratuluje Ci Kochana[emoji8][emoji3590]
Można powiedzieć, ze życie bywa przewrotne[emoji53]
Ja niestety nadal czekam na cud - może w końcu ten rok okaże się łaskawy [emoji57]
Ale podchodzę do tych spraw z dystansem. Nie świruje, tak jak było wcześniej, spełniam się, pomalutku realizuje plany. Są plusy, czasem gorsze dni, ale nie załamuje się. Idę do przodu :) W tym roku planuje bardziej skupić sie na leczeniu, bo poprzednie zaniedbałam. Ogólnie od początku pandemii jakoś wszystko odpuściłam, nie myślałam za dużo o staraniach… w tym roku chce to nadrobić :) o ile los da [emoji3590]
Dziękuję kochana. To fakt Życie jest nie przewidywalne, ale jak ja to mówię, po każdej burzy wychodzi słońce [emoji6]
Nie znam się na wynikach ale jest grupa na BB ciąża po poronieniu. https://www.babyboom.pl/forum/index.php?threads/3780/
Tam bardzo dużo dziewczyn ma właśnie różne mutacje więc napewno coś podpowiedzą, doradzą i pokierują. Cały czas o Tobie pamiętam kochana i 3mam kciuki non stop [emoji8]
 
Witajcie dziewczyny! 😍 pisze na tym wątku, bo na tym „staraczkowym” mało kto się udziela :( a tu na pewno coś podpowiecie 😁
Zrobiłam badania z testDna mam wyniki. Wyszły 2 mutacje, co prawda łagodne, ale moze miała któraś z Was podobne?
Mniej więcej wiem, co oznaczają i wiadomo do lekarza muszę się udać, ale wcześniej może wy się podzielicie swoimi radami 😘 widzę ze jest Was większość ze starego wątku 😍🤩🤩
Serdecznie Was pozdrawiam! 😘
nie znam się na tym niestety, ale tak jak napisała Ann89, wątek ciąża oo poronieniu - dziewczyny tam to kopalnia wiedzy 😊 trzymam mocno kciuki!
 
reklama
Do góry