reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Dziewczyny,a czy któraś z was choruje na Hashimoto ? U mnie nie wiadomo co było przyczyną poronień dostałam skierowanie do hematologa żeby namierzyć problem czy to zespół antyfosfolipidowy czy trombofilia albo sprawy genetyczne albo ta niedoczynność tarczycy. Wraz z moją endokrynolożką chciałyśmy zbić TSH żeby było poniżej 2 i tak zbilysmy ze miesiąc temu miałam 0,244 coś około tego czyli z niedoczynności zrobiła się nadczynność..więc miałam raz brać dawkę letrox 50 a drugiej nocy 75 i jak 07.02 robiłam badania tej bety zrobiłam od razu TSH i wyszło mi 5,5 czyli za wysokie a w ciszy jestem i mam teraz brać tylko 75 znowu i w pt. Będę robiła kontrolnie zobaczyć czy udalo się ja zbić
 
reklama
Dziewczyny,a czy któraś z was choruje na Hashimoto ? U mnie nie wiadomo co było przyczyną poronień dostałam skierowanie do hematologa żeby namierzyć problem czy to zespół antyfosfolipidowy czy trombofilia albo sprawy genetyczne albo ta niedoczynność tarczycy. Wraz z moją endokrynolożką chciałyśmy zbić TSH żeby było poniżej 2 i tak zbilysmy ze miesiąc temu miałam 0,244 coś około tego czyli z niedoczynności zrobiła się nadczynność..więc miałam raz brać dawkę letrox 50 a drugiej nocy 75 i jak 07.02 robiłam badania tej bety zrobiłam od razu TSH i wyszło mi 5,5 czyli za wysokie a w ciszy jestem i mam teraz brać tylko 75 znowu i w pt. Będę robiła kontrolnie zobaczyć czy udalo się ja zbić
A dodam że oczywiście do hematologa terminy NFZ na za rok ,prywatnie poszłam ale co z tego jak wszystkie badania prywatnie musiałabym robić babka powiedziała że koszt badań ok 2 tysięcy...więc je zaniechałam i tak oto dalej nie wiem co jest przyczyną
 
Dziewczyny, a ja dziś mam jakiś gorszy dzień. Zaczęło mnie boleć tam na dole samym. Nie to że cały czas tylko takie kucia sekundowe, ale to już dziś ileś razy. a zaczęło się wczoraj wieczorem. Któraś z Was tak miała? Martwi mnie to, zresztą jak każdy ból…
 
Dziewczyny, a apropos witamin... kojarzycie jakieś preparaty z wegańskim składem (witaminy nieodzwierzęce i kapsułki bez żelatyny) i bez żelaza w składzie?
 
reklama
Dziewczyny, ja też jestem po pierwszej wizycie i też widziałam już bijące serduszko :) dostałam skierowanie na badania i za 2 tyg mam kolejną wizytę.
20220214_171721.jpg
 
Do góry