reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe kreski 💕💕💕

Gdzieś tam pokazywałam mój cień na płytce przy 10 bhcg … więc albo zrób strumieniowy pink albo spróbuj inny test
 
reklama
wyciągnij ze śmietnika i pokaz 😂

Test po czasie i ze śmietnika jest średnio wiarygodny
Dziewczyny wy jesteście nie możliwe 🤣 niestety nie mam takiej możliwości bo stary zabrał śmieci jak wychodził do pracy ;) ale to i tak nie miałoby sensu, kreska pewnie zrobiła się wyraźniejsza bo zaszły w niej reakcje a ja bym się tylko ucieszyła niepotrzebnie :( wole sobie chyba, nie fundować takich rzeczy. Wierzcie mi, nie wyglądała kreska na ciążowa 😭
 
Dziewczyny wy jesteście nie możliwe 🤣 niestety nie mam takiej możliwości bo stary zabrał śmieci jak wychodził do pracy ;) ale to i tak nie miałoby sensu, kreska pewnie zrobiła się wyraźniejsza bo zaszły w niej reakcje a ja bym się tylko ucieszyła niepotrzebnie :( wole sobie chyba, nie fundować takich rzeczy. Wierzcie mi, nie wyglądała kreska na ciążowa 😭
CD907E63-300D-44E6-9877-DC7EB9E75C24.jpegTakże jeśli była zbliżona to ja bym coś jeszcze obsikała
 
Zobacz załącznik 1376916Także jeśli była zbliżona to ja bym coś jeszcze obsikała
Na pewno nie była taka jak na tym rossmaniowskim ale tych nie robię bo jak wspominałam nie ufam facelle i wyraźnym ich kreskom po zeszłym cyklu :( co do pinka, no zbliżona była, tak mi się wydaje ale teraz to już nie ma co gdybać, testu nie mam. Sprawdzę za kilka dni
 
Na pewno nie była taka jak na tym rossmaniowskim ale tych nie robię bo jak wspominałam nie ufam facelle i wyraźnym ich kreskom po zeszłym cyklu :( co do pinka, no zbliżona była, tak mi się wydaje ale teraz to już nie ma co gdybać, testu nie mam. Sprawdzę za kilka dni
Dlatego ja nie lubię tych kasetowych pinków, bo się ciulowo wybarwiają
 
reklama

Podobne tematy

L
Odpowiedzi
1 tys
Wyświetleń
80 tys
Do góry