reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Ja niestety/stety należę do tych osób które nad wyraz wszystko interpretują ,ale może i dobrze.
Zobaczymy co powie. Denerwuje się już bardzo.
Spokojnie Mama, grunt to w porę iść do lekarza i nic nie przeoczyć, lepiej jak mówię dmuchać na zimne, nie stresuj się bo wiesz że stres nam nie służy, ale i dzieciaczkom też. Bądź Kobieto dobrej myśli mimo wszystko, i daj znać po wizycie co tam u Was 😗
 
reklama
Spokojnie Mama, grunt to w porę iść do lekarza i nic nie przeoczyć, lepiej jak mówię dmuchać na zimne, nie stresuj się bo wiesz że stres nam nie służy, ale i dzieciaczkom też. Bądź Kobieto dobrej myśli mimo wszystko, i daj znać po wizycie co tam u Was 😗
Jak ja się cieszę ,że trafiłam na to forum 🥰
Dam znać na pewno😘
 
Kobietki.. refluks jest u nas

Kobietki.. refluks jest u nas 😕
Ojej😥 i jakie macie zalecenia?. Powiedz proszę po czym lekarz to stwierdził, u nas córeczce też jeszcze nie zeszło z buzki, krostki są bledsze, ale nie zeszły, podajemy Sab simplex na brzuszek. Ze snem w dzień jest różnie, ale najczęściej słabo śpi w dzień, jak już to na spacerze długo, a noce jak na razie nie są zle, ale boję się chwalić🤫
 
Ojej😥 i jakie macie zalecenia?. Powiedz proszę po czym lekarz to stwierdził, u nas córeczce też jeszcze nie zeszło z buzki, krostki są bledsze, ale nie zeszły, podajemy Sab simplex na brzuszek. Ze snem w dzień jest różnie, ale najczęściej słabo śpi w dzień, jak już to na spacerze długo, a noce jak na razie nie są zle, ale boję się chwalić🤫
 
U nas wygląda to tak .. mały podczas picia mleka wierci się, napina, odgina główkę do tyłu.
Po jedzeniu mu się uleje zawsze nie jakoś bardzo mocno ale zawsze ale też nie mało.
Ogólnie jest niespokojny, ma problemy z zasypianiem jak już zaśnie to po chwili się wybudza, marudzi.
Opowiedziałam o tym wszystkim na wizycie prywatnej bo w przychodni to możesz mówić tak jak rzucać grochem o ścianę. Wszystkie te objawy somatyczne przychodni były normalne. Jak widać nie były.
Dzisiaj Pani go dokładnie osłuchała, obadała.
Stwierdziła refluks.. na razie kazała zostać na tym mleku które pije dotychczas. Zapisała lek na refluks. Dziecko ma spać na pół leżąco. Za kilka dni kontrol. Jeżeli nie poskutkuje to działanie to zmienimy mleko na antyrefluksowe.
Tak się sprawy mają w naszym przypadku.
Jestem trochę spokojniejsza ponieważ wiem na czym stoimy.
🤦🤯
 
reklama
U nas wygląda to tak .. mały podczas picia mleka wierci się, napina, odgina główkę do tyłu.
Po jedzeniu mu się uleje zawsze nie jakoś bardzo mocno ale zawsze ale też nie mało.
Ogólnie jest niespokojny, ma problemy z zasypianiem jak już zaśnie to po chwili się wybudza, marudzi.
Opowiedziałam o tym wszystkim na wizycie prywatnej bo w przychodni to możesz mówić tak jak rzucać grochem o ścianę. Wszystkie te objawy somatyczne przychodni były normalne. Jak widać nie były.
Dzisiaj Pani go dokładnie osłuchała, obadała.
Stwierdziła refluks.. na razie kazała zostać na tym mleku które pije dotychczas. Zapisała lek na refluks. Dziecko ma spać na pół leżąco. Za kilka dni kontrol. Jeżeli nie poskutkuje to działanie to zmienimy mleko na antyrefluksowe.
Tak się sprawy mają w naszym przypadku.
Jestem trochę spokojniejsza ponieważ wiem na czym stoimy.
🤦🤯
Aaa i jeszcze pokasluje od czasu do czasu. To wszystko jest spowodowane tym ,że ten pokarm się cofa i podrażnia.
 
Do góry