reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wada serca u dziecka i zespół DOWNA- USG połówkowe-pomocy

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
No to Myszaaa usuwaj ciążę jak tak bardzo tego pragniesz. Następna też usuń. Właściwie to twoje sumie i ty z tym bedziesz żyła nie my.
Nie chcesz dziecka, boisz się wojny to usuń i po problemie, tylko pamiętaj, że to mogło być zdrowe, ładne dziecko.

Będzie z tym żyła.

Statystycznie najczęściej kobiety po dokonaniu aborcji czują... ulgę [emoji3526]
 
reklama
No to Myszaaa usuwaj ciążę jak tak bardzo tego pragniesz. Następna też usuń. Właściwie to twoje sumie i ty z tym bedziesz żyła nie my.
Nie chcesz dziecka, boisz się wojny to usuń i po problemie, tylko pamiętaj, że to mogło być zdrowe, ładne dziecko.
To jest tak kosmiczne spłycenie problemu, że ręce opadają.

Aż poszłam na Ciążę po stracie zobaczyć tę aferę, a afery brak. Autorka zapytała czy ktoś zaszedł w ciążę w pierwszym cyklu po stracie w wysokiej ciąży i czy ta druga ciąża zakończyła się szczęśliwie. I tyle. Ale jedna "wspaniała" dusza odpowiedziała "wiemy co chcesz zrobić". I to jest ta obrażająca i okrutna rzecz jaką zrobiła autorka? Też jestem po stracie i dużo bliżej mi do @Myszaaaa niż do tych szczekaczek bez krzty empatii. Czasem trzeba spojrzeć szerzej niż tylko przez pryzmat swojej traumy (chociaż jest to trudne jak cholera i też musiałam to przepracować, polecam terapię).
 
Robiłam ostatnio badania i mi to nie pomogło
gdyby powiedzenie komuś, że tak ciąża będzie zdrowa na tym etapie było takie łatwe, to życie byłoby super. Jesteś nastawiona na usunięcie, a wchodzisz na wątek, który mimo szczęścia z następnych ciąż jest przepełniony złamanymi sercami. Co by Ci dało że któraś z kobiet urodziła zdrowe dziecko, napisałbyś: bo ja się boję że będzie chore i chce usunąć czy może jednak by Cię to uspokoiło i byś zdecydowała się donosić? Zycie to loteria a nie koncert życzeń. Już dawno powinnaś zamknąć wątek, bo nie wiem czego oczekujesz? Przykro mi, że straciłaś wcześniej dziecko. Nigdy nie będziesz mieć dziecka bo będziesz się bała że będzie chore? Masz sumienie podejmij decyzję i nie afiszuj się tutaj, skończ już ten wątek, po każdy Cię uspokaja że będzie dobrze, a Ty swoje, to nie ma sensu. Idz do psychologa może on z Tobą porozmawia. Napisz czego od nas oczekujesz, bo wsparcie, rady, potępienie już otrzymałaś.
 
Będzie z tym żyła.

Statystycznie najczęściej kobiety po dokonaniu aborcji czują... ulgę [emoji3526]
Statystycznie.
Ale tak może myśleć każda kobieta która przeszła podobnie ciążę i urodziła martwe dziecko.
To co będzie usuwać każdą następna bo będzie będzie bała że dziecko "może " urodzić się chore? Bo tabletki nie zadziałały?
A może trzeba to przepracować z psychologiem,psychiatrą.
 
No to Myszaaa usuwaj ciążę jak tak bardzo tego pragniesz. Następna też usuń. Właściwie to twoje sumie i ty z tym bedziesz żyła nie my.
Nie chcesz dziecka, boisz się wojny to usuń i po problemie, tylko pamiętaj, że to mogło być zdrowe, ładne dziecko.
 

Załączniki

  • Screenshot_20220325-085613_Chrome.jpg
    Screenshot_20220325-085613_Chrome.jpg
    304,7 KB · Wyświetleń: 104
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry