reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najlepsze teksty dotyczące dzieci i macierzyństwa; złote rady

reklama
Omg. Koleżanka nakryła swoją matkę, jak 4 miesięcznej córce kawę dawała na łyżeczce. Na ostrą reakcję koleżanki, jej matka odpowiedziała "tobie też dawałam i nic ci nie jest".
Ja nakryłam męża siostrę jak mojej najmłodszej 3 miesięcznej córce mięsa z kurczaka do buźki ładowała 😤 ooo jaka byłam wściekła, od razu wiązana poszła i od tej pory nie zostawiam żadnego ze swoich dzieci pod jej opieką nawet na chwilę, oczywiście gadka typu " ja swoim chłopakom dawałam wszystko od 3 miesiąca i żyją, to jak im się nic nie stało to i jej się nic nie stanie, niech sobie popróbuje";
Kolejna "złota rada" od tej samej osoby to aby córkę wkładać do chodzika bo ona już taka sztywna i główkę trzyma a niech się uczy chodzić, bo moje chłopaki to 8 miesiecy mieli jak chodzili ( dobrze, że chodzika nie mam bo sama chciałaby spróbować włożyć).
 
Ja nakryłam męża siostrę jak mojej najmłodszej 3 miesięcznej córce mięsa z kurczaka do buźki ładowała 😤 ooo jaka byłam wściekła, od razu wiązana poszła i od tej pory nie zostawiam żadnego ze swoich dzieci pod jej opieką nawet na chwilę, oczywiście gadka typu " ja swoim chłopakom dawałam wszystko od 3 miesiąca i żyją, to jak im się nic nie stało to i jej się nic nie stanie, niech sobie popróbuje";
Kolejna "złota rada" od tej samej osoby to aby córkę wkładać do chodzika bo ona już taka sztywna i główkę trzyma a niech się uczy chodzić, bo moje chłopaki to 8 miesiecy mieli jak chodzili ( dobrze, że chodzika nie mam bo sama chciałaby spróbować włożyć).
moja teściowa na tekst że my nie chcemy chodzika stwierdziła, że ona i tak kupi i że przecież dziecko nie ma w nim być cały dzień, tylko kilka minut, ona miała 5 dzieci i żadno krzywych nóżek nie miało, swojej pierwszej wnuczce też kupiła "taki super był bo i światełka i zabawek tyle i bajerow"🤦‍♀️
 
Czy to normalne, że nikt mi niczego nie doradza?🙂 na Wielkanoc dziwnie na mnie patrzyli, bo nie chciałam coli i słodyczy, ale słowa nikt nie powiedział🙂 No, ale ja jeszcze sie nasłucham... Dopiero 4 miesiąc 😁
 
O z tym fotelikiem to samo mam!!
"Po co kupujesz droższy skoro masz 3w1", za cholere nie dociera do mojej mamy, że ten fotelik antymandatowy się nie nadaje do samochodu. A najlepsze, że już planuje ze od 3 miesiaca życia bedzie herbatka ziolowa, woda, itp. Jeszcze chodzik, a jak powiedziałam ze nie to "jesteś głupia, Ty sie na tym wszystkim wychowałaś i co?". No i nic.

Ubranka mi dali po jednym dzieciaczku, zadbane naprawdę, ale po 4-8szt. każdego rozmiaru i "przecież Ci tyle wystarczy, bedziesz prać rączkami codziennie i powinno być ok", nie dociera. Dokupuje zeby miec chociaz 10-12szt.

A od teściowej "daj dziecku jeść, bo głodne jest" gdzie ja jestem w ciąży, ale mam zrec za 2 nie dla dwóch. No jak mnie to irytuje. ;)

No i znowu moja mama, bo planują przyjechac w odwiedziny to moja siostra chce tak około tygodnia po porodzie a moja mama "Nieee. Nieee. Po 3 tygodniach dopiero pojedziemy, bo ona nie moze wychodzić z nim" co z tego, ze bedzie 30* i planuje wyjsc z dzieckiem po 4-7dniach. Nie dociera...
 
reklama
U mnie są uwagi po co wydaje tyle pieniędzy na buty, fotelik itp. Buty można kupić używane, fotelik w Auchanie, czemu ja tak histeryzuje 😆
U nas też teściowa mówila , że po co nowy wózek jak możemy wziasc po dzieciach męża 🤦 największą satysfakcję miałam mówiąc kiedy się ktoś mnie pytał w jej obecności ile daliśmy za wózek , z resztą wiedzieliśmy że przyda nam się jeszcze 😂
 
Do góry