reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smagane majowym deszczykiem kreseczki, kwitnące jak wiśniowe drzewka (tudzież wchodzące jak wiśnióweczka)

reklama
A u mnie ból się pokrywa idealnie z owu i nie będę tego udowadniać żeby mieścić się w jakiś 99.9% przypadków 😂 zadałam pytanie o komórkę i jej żywot, a nie poddałam do dyskusji kto jak odczuwa owu i czy ból jest jest objawem czy nie 😅😂 btw dziękuję za odpowiedzi na pytanie 😘
 
A u mnie ból się pokrywa idealnie z owu i nie będę tego udowadniać żeby mieścić się w jakiś 99.9% przypadków 😂 zadałam pytanie o komórkę i jej żywot, a nie poddałam do dyskusji kto jak odczuwa owu i czy ból jest jest objawem czy nie 😅😂 btw dziękuję za odpowiedzi na pytanie 😘
no od 8 do to 14 żyje. Ale nie wie czy zna się na zegarku 😉
 
A u mnie ból się pokrywa idealnie z owu i nie będę tego udowadniać żeby mieścić się w jakiś 99.9% przypadków 😂 zadałam pytanie o komórkę i jej żywot, a nie poddałam do dyskusji kto jak odczuwa owu i czy ból jest jest objawem czy nie 😅😂 btw dziękuję za odpowiedzi na pytanie 😘

Po prostu ciekawy przypadek z twoja owu ;) wiec sie nie dziw ze wzbudził zainteresowanie
 
no od 8 do to 14 żyje. Ale nie wie czy zna się na zegarku 😉
masz ogromną wiedzę bez wątpienia, ale ta chęć udowadniania wszystkim tylko swoich racji i szydzenia z tego że są wyjątki od tego co przyjęłaś (bo ja to tak odbieram) jest przytłaczająca 🤦
Ps tak moja komórka napewno zna się na zegarku skoro potrafi mi pukać w jajnik dając znać że właśnie się uwolniła 😂 gorzej że znakami drogowymi bo do tej pory nie trafiła na plemnika 😂
 
reklama
masz ogromną wiedzę bez wątpienia, ale ta chęć udowadniania wszystkim tylko swoich racji i szydzenia z tego że są wyjątki od tego co przyjęłaś (bo ja to tak odbieram) jest przytłaczająca 🤦
Ps tak moja komórka napewno zna się na zegarku skoro potrafi mi pukać w jajnik dając znać że właśnie się uwolniła 😂 gorzej że znakami drogowymi bo do tej pory nie trafiła na plemnika 😂
no to jak taka punktualna dziewczyna z tej komórki to już wiesz co robić 😉
P. S. Pamiętaj, że jeszcze musisz mieć czas na kapacytacje tak z 4 godziny albo i 6 więc chyba ostatni pociąg do komórki jajowej odjeżdżał o tej 8 😝
 
Do góry