reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Dlaczego CC w Twoim przypadku? Pytam bo wszystko o czym piszesz dotyczy też mnie i młodego (duża waga dziecka, napiera na szyjkę itp.). Termin mam na 19 lipiec ale wątpię że doczekamy
Że względu na komplikacje przy pierwszym porodzie. Nie zgadzam się rodzić naturalnie z troski o dobro dziecka. Mam traumę i samo wspomnienie tamtych chwil wzbudza we mnie napady paniki.
 
reklama
Cześć witajcie lepiej późno niż wcale ... jestem z terminem na 28.07.
Mną pytanie o termofor z pestek...
Wal śmiało, co to za pytanie ?


@Klaudiaa92 o, jeszcze octenisept też mam ale to lekarz radził mi zakupić bardziej dla mojej cesarki . Do kikuta jedynie w razie gdyby coś się z nim działo .
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, w którym tygodniu zauważyłyście obniżenie brzucha? Czy jeszcze wam się nie obniżył?
Jestem w szoku, bo właśnie zauważyłam, że mój brzuch jest nisko. Dosłownie w przeciągu 4h brzuch opadł. Czy też tak miałyście?
 
U mnie 35+3 i już od 2 tygodni synek się wwierca głową w szyjkę. Niby oddycha mi się lepiej ale mały podrażnia nerw kulszowy i mam nagłe napady rwy w obu nogach. Dosłownie zgina mnie do podłogi w sekundę. Nie wiem co gorsze ...
 
Wal śmiało, co to za pytanie ?


@Klaudiaa92 o, jeszcze octenisept też mam ale to lekarz radził mi zakupić bardziej dla mojej cesarki . Do kikuta jedynie w razie gdyby coś się z nim działo .
Pytanie czym się różnią te wszystkie termofory ceny to jakiś rozjazd totalny 🤦🤦 miałam wczoraj odrazu zadać pytanie ale miałam gości niezapowiedzianych a potem taki spadek sił przez tą pogodę ciśnienie 105/69....
 
Pytanie czym się różnią te wszystkie termofory ceny to jakiś rozjazd totalny 🤦🤦 miałam wczoraj odrazu zadać pytanie ale miałam gości niezapowiedzianych a potem taki spadek sił przez tą pogodę ciśnienie 105/69....
ale chodzi typowo o te termofory z pestkami ?
to tak jak ze zwyklymi t-shirtami. Jedne kosztują 20zeta a inne 100. Różnica ? Metka producenta 😉

ja mam termofor za 10zeta.
 
reklama
A jak u was z pogodą?? Wszyscy mówią że już lato a u nas 13 stopni deszcz i wiatr, jak tak ma wyglądać lato to chyba dobrze że mam nadto bluzy i sweterki dla małego 😁😁
 
Do góry