reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Kurna ja bym strasznie chciała się spotkać, ale zajęcia mam od 9.30 do 18.30 z przerwami 5-minutowymi. No chyba, że bym się urwała z tych ostatnich... Ale nie wiem jeszcze jak mam pociągi. Samochodem to się boję jechać, bo bym zginęła w tej Warszawie. Obiecuję sprawdzić i jak tylko się da, dam znać co i jak.
 
reklama
..... JA SIE CHYBA NIGDY NIE PRZEPROWADZE!!!! :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::crazy:
Hej hej
pozwoliłam sobie zacytowac samą siebie bo to nadal aktualne hehe :baffled:
ale juz widać światełko w tunelu :tak:;-)

Weronika przestała posikiwać w majtki, mam nadzieje,że juz na stałe a do tego wczoraj wyszedł jej ostatni ząb numer 5 :tak: wiec ząbkowanie u mojego dziecka uważam za zakończone :-D
Mała waży 13 kg i ma 94 cm, jest mądralińskim uparciuchem i nic a nic mnie nie słucha.
Codziennie wstaje wczesniej :crazy: dzisiaj juz o 6.00 :angry: a zasypia przed 20sta, w dzień nie śpi juz wcale.
Dzień zaczyna od zdania- mamusiu ubieram suknie i będe tańczyć i śpiewac :baffled: włąc mi ciocie Majeeeeee :baffled:
kaseta z wesela mojej siostry juz prawie zdarta ale co tam, Nisia tańczy :baffled:
I gada, gada, gada od rana do nocy i 100% więcej niż ja :baffled: to jest koszmar!!!!!
 
Hej hej
pozwoliłam sobie zacytowac samą siebie bo to nadal aktualne hehe :baffled:
ale juz widać światełko w tunelu :tak:;-)

Weronika przestała posikiwać w majtki, mam nadzieje,że juz na stałe a do tego wczoraj wyszedł jej ostatni ząb numer 5 :tak: wiec ząbkowanie u mojego dziecka uważam za zakończone :-D
Mała waży 13 kg i ma 94 cm, jest mądralińskim uparciuchem i nic a nic mnie nie słucha.
Codziennie wstaje wczesniej :crazy: dzisiaj juz o 6.00 :angry: a zasypia przed 20sta, w dzień nie śpi juz wcale.
Dzień zaczyna od zdania- mamusiu ubieram suknie i będe tańczyć i śpiewac :baffled: włąc mi ciocie Majeeeeee :baffled:
kaseta z wesela mojej siostry juz prawie zdarta ale co tam, Nisia tańczy :baffled:
I gada, gada, gada od rana do nocy i 100% więcej niż ja :baffled: to jest koszmar!!!!!
jaka matka taka natka:-D:-D:-D
Nisia wie kto potrafi pieknie tanczyc;-);-);-);-);-)
 
moje dziecko za to pyta 100 RAZY o to samo i niech nikt nie myśli, że misia zadowoli rzeczowa odpowiedź "tak" lub "nie":dry: nic z tego - odpowiedz ma być wielowyrazowa na 100 RÓŻNYCH sposobów wyjaśniająca problem.....:nerd::nerd::nerd:
 
a wiesz , że ciężarnym się nie odmawia bo Cię myszy zeźrą ;-):-p
to cie Klaudia Anika przygwozdzila:-D nie ma bata bo ci nasle myszy do nowego domu jak sie z nia nie spotkasz:-D

moje dziecko za to pyta 100 RAZY o to samo i niech nikt nie myśli, że misia zadowoli rzeczowa odpowiedź "tak" lub "nie":dry: nic z tego - odpowiedz ma być wielowyrazowa na 100 RÓŻNYCH sposobów wyjaśniająca problem.....:nerd::nerd::nerd:
Szymek wymyslil inna odmiane tej samej zabawy:baffled: tzn niestrudzenie zadaje pytanie "CO TO JEST?" non stop pokazujac ten sam przedmiot. no na ile sposobow mozesz mu odpowiedziec ze "to jest szklanka"?:sorry2:
ale przynajmniej sie przez ta zabawe nauczyl slowa "dźwig":tak:
 
reklama
Witam serdecznie wszystkie lipcowe mamy :-)

Strasznie fajne forum to się zapisałam, mam cichą nadzieję że mnie przyjmiecie:-)

Też jestem "lipcową mamą' - Gabrysi

Chciałabym tutaj wkleić jej zdjęcie lecz jeszcze się nie rozeznałam w opcjach ;-)

postaram się szybko nadrobić braki i pochwalić się swoją córeczką ;-)

tymczasem pozdrawiam Was cieplutko
 
Do góry