reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie po iui

Andzia94

Początkująca w BB
Dołączył(a)
4 Kwiecień 2022
Postów
15
Cześć dziewczyny, tydzień temu w poniedziałek (27.06) miałam swoją pierwszą inseminację, ogólnie zniosłam ja mega dobrze, lekami jestem obstawiona :) ale chciałam Was zapytać jak się czułyście tuż po iui i kilka dni później? Chodzi mi mianowicie o to,że od 2-3 dni mam delikatne bóle brzucha jak na miesiączkę i jestem ciągle trochę senna. Czy to normalne? Od razu zaznaczam,że po samej iui czułam się naprawdę mega dobrze :)
 
reklama
Cześć dziewczyny, tydzień temu w poniedziałek (27.06) miałam swoją pierwszą inseminację, ogólnie zniosłam ja mega dobrze, lekami jestem obstawiona :) ale chciałam Was zapytać jak się czułyście tuż po iui i kilka dni później? Chodzi mi mianowicie o to,że od 2-3 dni mam delikatne bóle brzucha jak na miesiączkę i jestem ciągle trochę senna. Czy to normalne? Od razu zaznaczam,że po samej iui czułam się naprawdę mega dobrze :)
Hej. Ja w czerwcu mialam pierwsza IUI czulam sie normalnie. Wczoraj mialam druga i tez normalnie. :) brzuch mnie bolal 10 dni po ale to juz na okres xD
Jakie masz leki?
 
Hej. Ja w czerwcu mialam pierwsza IUI czulam sie normalnie. Wczoraj mialam druga i tez normalnie. :) brzuch mnie bolal 10 dni po ale to juz na okres xD
Jakie masz leki?
Od iui mam duphaston, clexane zastrzyki, luteinę i acard 75 :D a Ty masz jakieś? Gdzie podchodziłaś do IUI? :)
 
Cześć dziewczyny, tydzień temu w poniedziałek (27.06) miałam swoją pierwszą inseminację, ogólnie zniosłam ja mega dobrze, lekami jestem obstawiona :) ale chciałam Was zapytać jak się czułyście tuż po iui i kilka dni później? Chodzi mi mianowicie o to,że od 2-3 dni mam delikatne bóle brzucha jak na miesiączkę i jestem ciągle trochę senna. Czy to normalne? Od razu zaznaczam,że po samej iui czułam się naprawdę mega dobrze :)
Cześć!
W maju miałam pierwsza IUI, było wszystko dobrze jak bym nie miała żadnego 'zabiegu' była robiona na 1 jajeczku 💪😁Niestety nie powiodło się.
Druga IUI była robiona 1.06 na 2 jajeczkach z jednego jajnika. Tym razem czułam się trochę gorzej, trochę bolał mnie brzuch, był wzdęty jakby "napompowany" i 3 dni miałam plamienia a po tym czasie wszystko się unormowało. Też się nie udało .... trudno.
28.06 miałam trzecia inseminację na 3 jajeczkach. 2 z jednego jajnika i 1 z drugiego. Co do samopoczucia powtórzyło się to co przy drugim razie, plamienie 3 dni tylko ten wzdęty brzuch utrzymywał się przez tydzień, dopiero dzisiaj mi odpuściło. Dodatkowo "ciągnięcie w dole brzucha" i ból w dole pleców dokuczał mi cały tydzień w nocy.
Myślę że te dolegliwości nasilają się u mnie przez większą ilość pęcherzyków no i kolejne cykle na stymulacji tabletkami CLO. Na pęknięcie miałam zastrzyk. Od trzeciego dnia po IUI biorę Progesterone Besins. Biorę też od 4m-c Eutyrox na zbicie tsh (miałam w normie, ale lekarz stwierdził że obniżenie nie zaszkodzi a może pomóc) no i akard.
11.07 idę na betę, ciekawe czy doczekam tym razem bez jakiegoś sikańca 😆😆😆
Powodzenia dziewczyny !
 
Cześć!
W maju miałam pierwsza IUI, było wszystko dobrze jak bym nie miała żadnego 'zabiegu' była robiona na 1 jajeczku 💪😁Niestety nie powiodło się.
Druga IUI była robiona 1.06 na 2 jajeczkach z jednego jajnika. Tym razem czułam się trochę gorzej, trochę bolał mnie brzuch, był wzdęty jakby "napompowany" i 3 dni miałam plamienia a po tym czasie wszystko się unormowało. Też się nie udało .... trudno.
28.06 miałam trzecia inseminację na 3 jajeczkach. 2 z jednego jajnika i 1 z drugiego. Co do samopoczucia powtórzyło się to co przy drugim razie, plamienie 3 dni tylko ten wzdęty brzuch utrzymywał się przez tydzień, dopiero dzisiaj mi odpuściło. Dodatkowo "ciągnięcie w dole brzucha" i ból w dole pleców dokuczał mi cały tydzień w nocy.
Myślę że te dolegliwości nasilają się u mnie przez większą ilość pęcherzyków no i kolejne cykle na stymulacji tabletkami CLO. Na pęknięcie miałam zastrzyk. Od trzeciego dnia po IUI biorę Progesterone Besins. Biorę też od 4m-c Eutyrox na zbicie tsh (miałam w normie, ale lekarz stwierdził że obniżenie nie zaszkodzi a może pomóc) no i akard.
11.07 idę na betę, ciekawe czy doczekam tym razem bez jakiegoś sikańca 😆😆😆
Powodzenia dziewczyny !
O kurcze, ja też 11.07 mam iść na betę :D powodzenia, trzymam mocno kciuki! ❤️
 
Chodze do kliniki w Gdyni. Dwie IUI mialam na naturalnym cyklu na jednym pęcherzyku. Pytalam pani ginekolog czy mi da cos na stymulację zeby bylo wiecej niz jeden pęcherzyk to powiedziala ze skoro mam naturalne swoje to nie ma potrzeby :/ po pierwszej IUI nie mialam zadnych lekow, teraz mam luteinę. Przed kazda IUI mialam zrobic krew na progesteron,estradiol i lh i teraz progesteron wyszedl niski wiec pewnie dlatego
 
reklama
Cześć ! Pewnie każda z nas reaguje inaczej... Ja po pierwszej inseminacji miałam lekkie plamienie i kłucia, po drugiej i trzeciej absolutnie nic... łącznie z efektem ;-)
 
Do góry