reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Przecież lekarz na podstawie wielkości pęcherzyka może określić przyblizony tydzień ciąży. U mnie tak było bo nie miałam miesiączki po poronieniu
Ja to wiem ... Ale tak jak wspomniałam stary sprzęt a dodatkowo to nie było mojej ginekolog i trafiłam do starszego pana który ewidentnie miał swoją teorię na temat ciąży i żeby nie podnosić sobie ciśnienia niepotrzebnie to stwierdziłam że najważniejsze widziałam na monitorze 🙂
 
Ja dziś zaczęłam 9 tydzień i coraz mniej mnie mdli. Oby dobre samopoczucie się utrzymalo 😊

Wątek kociar 😄
Mam w domu taka grubą damusie 🤩
 

Załączniki

  • IMG_20220412_150149.jpg
    IMG_20220412_150149.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 27
Kurczę, ale dzis piszecie nie mogę Was nadrobić, a na urlopie jestem, co będzie jak do pracy wrócę 🤣 Ja mam 38 lat i w te ciążę zaszlam po pierwszej miesięczce po poronieniu. Ponoć po poronieniu szybciej się zachodzi. Lekarza mam z Luxmedu, akurat trafił się b. fajny i mam nadzieję, że poprowadzi mi ciążę do końca 🙂
 
Kurczę, ale dzis piszecie nie mogę Was nadrobić, a na urlopie jestem, co będzie jak do pracy wrócę 🤣 Ja mam 38 lat i w te ciążę zaszlam po pierwszej miesięczce po poronieniu. Ponoć po poronieniu szybciej się zachodzi. Lekarza mam z Luxmedu, akurat trafił się b. fajny i mam nadzieję, że poprowadzi mi ciążę do końca 🙂
Ja właśnie nie mam swojego lekarza... Chodzę do Medicover i przecież oni nie pamiętają pacjentek tylko patrzą w komentarze przy moim profilu więc chyba bez różnicy czy raz na jakiś czas pójdę do innego- tak w pierwszej ciąży robilam
 
reklama
Ja właśnie nie mam swojego lekarza... Chodzę do Medicover i przecież oni nie pamiętają pacjentek tylko patrzą w komentarze przy moim profilu więc chyba bez różnicy czy raz na jakiś czas pójdę do innego- tak w pierwszej ciąży robilam
Ja w poprzedniej też do różnych z Luxmedu chodziłam zeby miec badania za darmo, a do "wlasciwego" prywatnie.Ten jest dobrym specjalista i mało jest do niego terminów, więc myślę, że będę musiała kilka razy równolegle do niego prywatnie pójść. Akurat ten mnie kojarzy na szczęście, a może moje nieszczęście - bo ja jestem taki pokrecony przypadek.
 
Do góry