reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy negatywny czy nie.

stanleyboss

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
4 Sierpień 2022
Postów
31
Z żoną mamy troje dzieci w tym pięcio miesięcznego syna. Żona po 8 latach przerwy zawodowej chciałaby wrócić do pracy za jakiś czas. 25 czerwca założyliśmy implant. Żona mimo zaleceń braku zbliżeń przez 7 dni, wstrzymaliśmy się o 14 dni od współżycia. Mieliśmy dwa stosunki przerywane (może z przyzwyczajenia bo kiedyś chcieliśmy mieć 2-3 dzieci więc specjalnie się nie zabezpieczaliśmy. Żona dwa dni temu stwierdziła że zaczęła mieć zgagę a zawsze tylko miała jak była w ciąży, poza tym ma zwiększone łaknienie, co też przypisuje tylko okresom bycia w ciąży. Zrobiła test. Wyszedł negatywny. Nie wyrzuciła go do kosza. Zrobiłem to ja ale po 5 godzinach i coś zauważyłem (widziałem go kilka razy w tym czasie i też nic nie było) bardzo delikatna kreska widoczna tylko z . Na teście pisze by go nie czytać po 5 minutach. Ale nie wiem co tym myśleć? Jedno z lepszych zabezpieczeń, stosunek przerywany. Robić drugi test? A jeśli robić to kiedy?
 

Załączniki

  • received_308361991455013.jpeg
    received_308361991455013.jpeg
    267,3 KB · Wyświetleń: 322
reklama
Testy ciążowego nie odczytuje się po 5 h. Proponuję zrobić nowy i odczytać wynik w regulaminowym czasie . Bądź też zrobić oznaczenie beta hcg
 
Stosunek przerywany + implant antykoncepcyjny to raczej znikome szanse na ciaze.
Gdyby nie bylo implantu to stosunek przerywany nie jest zadna metoda antykoncepcji.
Wynik odczytujemy po czasie okreslonym w instrukcji testu. Po uplywie tego czasu wynik jest niewazny.
 
Testy ciążowego nie odczytuje się po 5 h. Proponuję zrobić nowy i odczytać wynik w regulaminowym czasie . Bądź też zrobić oznaczenie beta hcg
Odczytaliśmy w regulaminowym czasie był negatywny. Wątpliwości się pojawiły jak po 5 godzinach jakaś bladziutka kreska się na nim pojawiła ....
 
reklama
Do góry