reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
A kiedy sie u was zaczely mdlosci? Bo ja to w sumie prawie nie mam. A jesli juz to po poludniu
Ja w ogóle nie mam mdłości, zgagi czy wymiotów 🙈 w ogóle nie czuję, że jestem w ciąży, lekko piersi mnie tylko bolą i czasami brzuch zaboli. Współczuję Wam, że macie takie dolegliwości ❤️
 
Powiem Wam, że ja to nie mam żadnych dolegliwości żołądkowych. Ale jestem ciągle zmęczona, ciągle śpiąca. W pracy ledwo siedzę, w domu czekam tylko wieczora, padam o 21..
 
U mnie serek wjechał waniliowy i wyjechał tak samo szybko, jednak dzień bez 🤢to dzień stracony, no cóż i znowu jestem głodna poprawiłam zupą jarzynową...... masakra haha🤪 zabieram sie za gotowanie rosołku, mi to tylko zupy wchodzą jakoś w miarę ze smakiem, resztę jem na siłę i ciągle mnie podbija

Ja odkryłam właśnie, że te tosty mi wchodzą ze smakiem i właśnie zjadłam drugiego 🤣 obiadu nie mam siły ani chęci robić…
Czytałam na jakichś forach, że niektóre dziewczyny to przetrwały 1 trymestr jedynie dzięki fast foodom typu kfc/mc bo nic innego nie tolerowały 😳 Mi jedno nawet mak nie wchodzi, cola ani migdały nie pomagają, to samo gumy imbirowe 😭 Byle do 2 trymestru i oby było lepiej 🥹😪
 
Cześć, dziewczyny. Do wątku prywatnego się nie zapisuję, bo muszę się z Wami całkowicie pożegnać. Byłam dziś na wizycie - serduszko przestało bić pod koniec 9. tygodnia.
Trzymam za Was wszystkie kciuki i życzę wszystkiego dobrego! 😘
Serdecznie Ci współczuję. Też przez to przeszłam. Ściskam mocno i nie poddawaj sie♡
 
reklama
Do góry