reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Hej, przychodzę z update. Przyszły rano wyniki bety i dalej pomału rośnie (2 dni temu 287 a dziś 357) co mnie przeraziło bo może to być ciąża pozamaciczna. Od razu mnie zaczął kłuć jajnik i spanikowałam, pojechałam na IP.
Łącznie siedziałam 5h, na USG jednak nic nie znaleźli, kazali monitorować betę i zgłosić się do lekarza prowadzącego. Z jednej strony zmarnowany czas a z drugiej jakby akurat coś się działo to lepiej sprawdzić.
W każdym razie ja się z Wami będę żegnać, bo raczej nikłe szanse na pozytywny scenariusz. Powodzenia i oby już Wasz skład się nie zmienił, a przynajmniej nie na minus.
 
Hej, przychodzę z update. Przyszły rano wyniki bety i dalej pomału rośnie (2 dni temu 287 a dziś 357) co mnie przeraziło bo może to być ciąża pozamaciczna. Od razu mnie zaczął kłuć jajnik i spanikowałam, pojechałam na IP.
Łącznie siedziałam 5h, na USG jednak nic nie znaleźli, kazali monitorować betę i zgłosić się do lekarza prowadzącego. Z jednej strony zmarnowany czas a z drugiej jakby akurat coś się działo to lepiej sprawdzić.
W każdym razie ja się z Wami będę żegnać, bo raczej nikłe szanse na pozytywny scenariusz. Powodzenia i oby już Wasz skład się nie zmienił, a przynajmniej nie na minus.
Dla mnie chore jest to, że Twój ginekolog nie dał Ci skierowania do szpitala.... Żeby coś też znaleźć to trzeba mieć laparoskopię.. Bo ciąża pozamaciczna to niekoniecznie jajowód, może być gdzie indziej zlokalizowana. Oczywiście mam nadzieję, że tak nie będzie. Kiedy miałaś ostatnią miesiączkę? I jak długie cykle masz?
 
Ja palilam,ale jak ujrzalam dwie kreskk to przestalam,ale ciagnie bardzo😕


Hmmm.. powiem Ci, że na poczatku tez mi bylo ciezko, dodatkowo moj partner pali. Co prawda paliłam Iqos, ale jednak. Ale w dniu kiedy zobaczyłam wynik bety to juz fajki przestaly miec znaczenie ;) Liczy się tylko to, żeby dbać o maleństwo, żeby urodzilo się zdrowe
 
reklama
Dla mnie chore jest to, że Twój ginekolog nie dał Ci skierowania do szpitala.... Żeby coś też znaleźć to trzeba mieć laparoskopię.. Bo ciąża pozamaciczna to niekoniecznie jajowód, może być gdzie indziej zlokalizowana. Oczywiście mam nadzieję, że tak nie będzie. Kiedy miałaś ostatnią miesiączkę? I jak długie cykle masz?
Oni twierdzą że to jeszcze może być ciąża biochemiczna, może dlatego... W pon idę do mojej gin na USG, robię też znowu betę to może już mnie skieruje do szpitala.
Miesiączkę miałam 7 września, a długość cyklu ciężko powiedzieć bo po porodzie miałam kilka około 30-32 dniowych, a potem jeden cykl z ciążą biochemiczną który trwał 52 dni i teraz jest następny. Owulacja była gdzieś koło 30dc prawdopodobnie.
 
Do góry