reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A Tobie życzę spokojnej ciąży ;* Mega na to zasługujesz aż się popłakałam z Twojego szczęścia. ;*
Dziękuję kochana 😘😘❤️

A Tobie ja życzę żeby w końcu los się uśmiechnął i żebyś dołączyła do grona brzuchatek 😍😍 z całego serca trzymam kciuki za twój kolejny transfer ❤️❤️ i chodź beta druga nie zrobiona jeszcze ( dopiero jutro sprawdzam przyrost ) jestem naprawdę tak spokojna , i czuję że tym razem od początku do końca będzie pięknie . Więc mogę powiedzieć że wysyłam Ci pozytywne , ciążowe wibracje ❤️❤️ żebyś się zaraziła ❤️❤️😘😘😘
 
Dziewczyny wiem ze ten wątek może był gdzieś poruszany ale … wyszło po MLR 0% ( 3 stymulację, z czego 5 transfery) mamy dwa mrozaczki ale odebraliśmy wyniki i jest wskazanie do poradni genetycznej i to MLR 0, czy ktoś z was miał szczepienia limfocytami męża, jakie są skutku uboczne tego? Jak się podniosło i po ilu zastrzykach? Podobno w Wawie nikt nie robi szczepień i czekają nas wizyty w Łodzi. Jak Wasze doświadczeni w tym temacie?
 
Dzięki, myślę że opisałaś mój aktualny stan ❤️
Mi niestety dudni w uszach to co napisałaś ze masz myśli żeby lepiej było żeby Beta nie rosła i ze to twój stracony czas bo wiesz ze z tego nic nie będzie …
Chciałabym żebyś wiedziała ze wiele dziewczyn chciało by byc na twoim miejscu , żeby Beta rosła , żeby zarodek się zaimplantował … bądź za to wdzięczna …

Wyraziliśmy swoje zdania 😉 mamy do tego prawo 👍
Uwierz trochę w swoje szczęście i w tego małego kropka który się w Tobie rozwija ✊🏻
Gratuluje rosnącej bety i życzę wiecej optymizmu i wiary …. ☺️
 
Dałaś mi teraz dużo do myślenia. Ha pierwszy raz mam z accofilem styczność. Mam wlew mieć a potem dodatkowo zastrzyki co 2 dni z nim.
Ja tak samo miałam , z tym że ja później mialam 1/4 ampułki codziennie i po pierwszej morfologi zmienił Paśnik na co drugi dzień ... Na razie leukocyty są ma stałym poziomie więc tak zostaje .
 
Dziękuję kochana 😘😘❤️

A Tobie ja życzę żeby w końcu los się uśmiechnął i żebyś dołączyła do grona brzuchatek 😍😍 z całego serca trzymam kciuki za twój kolejny transfer ❤️❤️ i chodź beta druga nie zrobiona jeszcze ( dopiero jutro sprawdzam przyrost ) jestem naprawdę tak spokojna , i czuję że tym razem od początku do końca będzie pięknie . Więc mogę powiedzieć że wysyłam Ci pozytywne , ciążowe wibracje ❤️❤️ żebyś się zaraziła ❤️❤️😘😘😘
Ja w tym roku oddałam cudownej osobie życzenie urodzinowe i myślę, że właśnie się spełnia w odpowiednich rękach. Także kciuki trzymam bardzo mocno ;*
 
Dziewczyny wiem ze ten wątek może był gdzieś poruszany ale … wyszło po MLR 0% ( 3 stymulację, z czego 5 transfery) mamy dwa mrozaczki ale odebraliśmy wyniki i jest wskazanie do poradni genetycznej i to MLR 0, czy ktoś z was miał szczepienia limfocytami męża, jakie są skutku uboczne tego? Jak się podniosło i po ilu zastrzykach? Podobno w Wawie nikt nie robi szczepień i czekają nas wizyty w Łodzi. Jak Wasze doświadczeni w tym temacie?
Hej Ja miałam . Ogólnie za mną dziewięć transferów i trzy stymulację . Moje Allo wynosiło również 0... Dodatkowo musiałam zrobić crossmatch czy mąż może być dawcą . I tak w maju zaczęliśmy szczepienia ... Co trzy tygodnie. Jedynym skutkiem ubocznym jaki zauważyłam jest ciąża 😍 dokładnie jutro sprawdzać będę przyrost ale jestem jakoś nastawiona pozytywnie że tym razem będzie pięknie ❤️. Jak masz jakieś pytania zapraszam ☺️
 
Ja tak samo miałam , z tym że ja później mialam 1/4 ampułki codziennie i po pierwszej morfologi zmienił Paśnik na co drugi dzień ... Na razie leukocyty są ma stałym poziomie więc tak zostaje .
Czyli w udanym transferze tak jak ja miałaś (wlew i zastrzyki). Czy ten udany tylko podanie accofilu w formie zastrzyków (przed i teraz pko)
 
reklama
Do góry