reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

X

Właśnie nigdy w życiu nie miałam plamienia w połowie cyklu ani nic podobnego raz miałam taka sytuacje ze plamienie było ciemne brązowe ze skrzepami przez 2 dni ale to zaczęło się w dniu kiedy mialam dostać @ i musiałam użyć tampony a kolejne trzy dni już normalna miesiączka .
A kiedy masz dostać @?
 
reklama
Wszystko wszystkim, ale to zdjęcie mogłabyś sobie podarować.

Nie każdy chce oglądać czyjeś poplamione majtki.
Jest to niesmaczne i niekulturalne.

Poza tym nikt nie da Ci odpowiedzi, czy to plamienie implantacyjne.
Odpowiedź mogą dać wyniki Bety lub pozytywny test ciążowy.
 
Wszystko wszystkim, ale to zdjęcie mogłabyś sobie podarować.

Nie każdy chce oglądać czyjeś poplamione majtki.
Jest to niesmaczne i niekulturalne.

Poza tym nikt nie da Ci odpowiedzi, czy to plamienie implantacyjne.
Odpowiedź mogą dać wyniki Bety lub pozytywny test ciążowy.
@Lady With Cats trzeba było wyjść po wpisie autorki z zapytaniem czy zdj się wgrało 🤷‍♀️
No to czego się oburzasz 😅
Popieram wypowiedź@Lady With Cats, bo zauważmy, że co to za dowód i jak na tej podstawie można coś ocenić, no nic, a niesmak pozostaje. Przecież od tego są badania, wystarczy napisać, bo lekarzowi też takie zdjęcie będę dane czy opis, badania?
 
reklama
Do góry