reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co kupić 2 latkowi na Mikołaja i Święta?

reklama
A moze cos doradzicie dla 18 miesiecznej lobuziary bo juz nie wiem to kupic corce na święta 😁?
Ja mojej kupiłam zestaw ekspres, czajnik, toster Bosch: Link do: Zabawka Klein Zestaw Sprzętu Agd Bosch Z Naczyniami Deluxe (9541) - Ceny i opinie - Ceneo.pl
oraz wózek z Lidla i lalkę do tego.
1669497617537.png
1669497634599.png
 
Cześć Dziewczyny,
Sezon świąteczny rusza wielkimi krokami, dzisiaj jest akurat Black Friday i pomyślałam, że to dobry czas na kupowanie prezentów :D Szukam prezentów na Mikołaja i też od razu na Gwiazdkę dla mojego synka, pomożecie? :D
Mój synek ma niecałe 2,5 roku i to typ łobuziaka ;) Lubi jak dużo się dzieje, jest bardzo żywy, lubi kombinować :) Może macie coś do polecenia, co fajne sprawdza się u Waszych dzieci? :)
Z góry dziękuję :)
Synkowi (za miesiąc kończy 3 lata) kupiłam Hot Wheels Garaż T-Rex, pojazd-spychacz do skręcania oraz samochód zdalnie sterowany skaczący oraz kilka zestawów Lego z serii Lego City 4+. Co do Lego to ciężko stwierdzić czy te 4+ będą ok, bo do tej pory bawił się tylko Duplo, które zresztą uwielbia, więc jak Twój troszkę młodszy to może właśnie to Duplo - u nas wszelkie z pojazdami rządzą!
1669497757060.png
1669497881572.png
1669497841657.png
 
Udzielam się w wątku co na pierwszy przezent, udzielam się w wątku co dla 2 latka. A sama mam roczniaka i nie wiem co kupić 🤔 w zalacznikach pokaże co już mamy kupione, mam na oku jeszcze książeczki, ale babcie wciąż pytają co syn by chciał...
 

Załączniki

  • images.jpeg
    images.jpeg
    125,6 KB · Wyświetleń: 33
  • product-6144.jpg
    product-6144.jpg
    167,4 KB · Wyświetleń: 36
  • 65a747bf4d2b8003f22426d7d92b.jpeg
    65a747bf4d2b8003f22426d7d92b.jpeg
    132,1 KB · Wyświetleń: 43
jezeli jest młodsze rodzeństwo to uważam, ze to jest świetny wybór, szczególnie, ze w zestawie też są płozy więc można z niego zrobić na początek konia na biegunach wlasnie dla takich mniejszych dzieciaczkow :) a co do karmienia, to tę marcheweczkę zbliża się do pyszczka konika i słychać dźwięk chrupania, moja corka się tym zachwyca, ale ona kocha zwierzątka i wszystko, co związane z karmieniem ich 🙂

Kupiłaś mnie tyn konikiem :D Miałam jeszcze kartę podarunkowa do Smyka i moje dwa Smyki dostaną po prostu wspólny, ale konkretniejszy prezent na Mikołaja :) Malutkiej będziemy nakładać płozy, a naszemu Szatanowi zmieniać na kółka ;) A na Święta pójdziemy zdecydowanie w tematy motoryzacyjne :) My kupimy tor, jakies autko, autko też można podpowiedzieć dziadkom:D
 
reklama

Przepraszam, że się wetnę ale polecam co do wózka dla lalek zwróć uwagę na rączkę. Ten na zdjęciu ma rączkę chyba tyko na jednej wysokości, albo jeżeli już to tylko wysuwaną do góry. Tak więc 2 latek może mieć ciężko, a potem jak urośnie to też wózek może być za mały

Ja zdecydowanie polecam coś takiego jak na zdjęciu niżej. Taką rączkę można regulować. Nie pamiętam w jakim wieku była córka jak go dostała, chyba właśnie około 2 lat teraz ma 7 lat i nadal się tym wózkiem bawi. Dla mnie jako mamy też to była wygoda, bo jak bałyśmy go na spacer to przy moim wzroście (160cm) na najwyższym ustawieniu mogłam go wygodnie prowadzić, a nie nieść gdzieś pod pachą

(jakby kogoś interesowała nazwa to jest to wózek marki Zapf Creation głęboki dla laki baby Annabell (lalkę też mamy i polecam ale jest ciężka więc np. moja córka w wieku 1-2 lat słabo sobie z nią sama radziła)

1423624-5.jpg
 
Do góry