reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

reklama
Super wieści @Zazuu
Czy jesteś już w bezpiecznym głowowym swym okresie?
Te ciałka żółte lubią się wyginać na wszystkie strony czy powiększać ale summa sumarum wszystko jest dobrze 😍
 
Wszystko póki co na miejscu. Dziś z usg 6+5 (z moich wyliczeń 6+6 ale dopuszczam ten jeden dzień obsuwy). Serduszko 141😍 trochę jej się nie spodobało ciałko żółte ale nie na tyle żeby się tym podobno przejmować. Pojawił się drobny krwiak pod kosmowka, ale podobno bezpiecznie ułożony i to on może być źródłem plamienia i jeszcze może wrócić trochę plamienie. Na tydzień L4 ze względu na krwiaka. Mam leżeć i odpoczywać
Bardzo dobra wiadomość 💕
 
Super newsy! A mierzyła ci ten pęcherzyk żółtkowy? To była moja zmora w dwóch ostatnich ciążach i teraz to było pierwsze co o co pytałam na dwóch wizytach, bardzo się tym stresowałam.
jak ja pytałam ginekologa o wymiary i jakiemu tc to odpowiada to moj gin tylko przewracał oczami mi odpowiadał „No wie pani, skąd takie pytania”😅
 
Wszystko póki co na miejscu. Dziś z usg 6+5 (z moich wyliczeń 6+6 ale dopuszczam ten jeden dzień obsuwy). Serduszko 141😍 trochę jej się nie spodobało ciałko żółte ale nie na tyle żeby się tym podobno przejmować. Pojawił się drobny krwiak pod kosmowka, ale podobno bezpiecznie ułożony i to on może być źródłem plamienia i jeszcze może wrócić trochę plamienie. Na tydzień L4 ze względu na krwiaka. Mam leżeć i odpoczywać
Super 😍 jest serduszko, poleżysz i krwiak się wchłonie i za tydzień ciąg dalszy dobrych wiadomości :)
 
Wszystko póki co na miejscu. Dziś z usg 6+5 (z moich wyliczeń 6+6 ale dopuszczam ten jeden dzień obsuwy). Serduszko 141😍 trochę jej się nie spodobało ciałko żółte ale nie na tyle żeby się tym podobno przejmować. Pojawił się drobny krwiak pod kosmowka, ale podobno bezpiecznie ułożony i to on może być źródłem plamienia i jeszcze może wrócić trochę plamienie. Na tydzień L4 ze względu na krwiaka. Mam leżeć i odpoczywać
Cudowna wiadomość ❤️
 
Ja mam wizytę w środę i jakoś im bliżej tym bardziej się boje, ze a co jeżeli to poronienie zatrzymane? 🥲🥲🥲ze tak naprawdę to opóźnienie 11 dni to podejrzane i ze bicie serca w 6+1 nic nie znaczyło 🥹🥹🥹
 
reklama
Do góry