reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama jest zadbana!

Hrudzxia ja ze trzy lata temu brałam tabletki i sobie chwalę, kolorek był widoczny długi czas a skóra super. No i na soloarium szybciej się opalałam.
Jak skończę karmic to też kupuję.
 
reklama
Hrudzxia ja ze trzy lata temu brałam tabletki i sobie chwalę, kolorek był widoczny długi czas a skóra super. No i na soloarium szybciej się opalałam.
Jak skończę karmic to też kupuję.
A jakie konkretnie bralas? jaka firma? i jak dlugo?
I dziele sie z Wami moim ostatnim odkryciem - dla tych co lubia wszytsko co kokosowe - maslo kokosowe Ziaji za 11zika!!! jako balsam do ciala - teraz go testuje! sklad na prawde dobry, choc jest "perfum", ale poza tym pelny szacun...ach nie ma to co prawdziwy olej kokosowy - to dopiero pachnie!
 
A jakie konkretnie bralas? jaka firma? i jak dlugo?
I dziele sie z Wami moim ostatnim odkryciem - dla tych co lubia wszytsko co kokosowe - maslo kokosowe Ziaji za 11zika!!! jako balsam do ciala - teraz go testuje! sklad na prawde dobry, choc jest "perfum", ale poza tym pelny szacun...ach nie ma to co prawdziwy olej kokosowy - to dopiero pachnie!
Też używałam, bo uwielbiam kokosy.;-)
A CO DO TABLETEK TO NAZWY NIE PAMIęTAM ALE NA PEWNO TO BYł POLSKI PRODUKT, OKOłO 10 Zł ZA 30 TABL. BRAłAM 2 RAZY DZINNIE PRZEZ 2 M-CE.
 
Hruda - te tabletki kiedys bralam, bo ja straszliwy bielas jestem, ja nawet jak opalona jestem to ludzie sie mnie pytaja czy z domu wychodze. Troszke nabralam kolorku, lepiej i dluzej trzymala opalenizna.

Teraz kupilam sobie napar z ziolek na ladna cere, bo normalnie sie taka pryszczyca zrobila :baffled: Wiem, ze to od papierosow, bo jak nie pale, to mam cere naj staskowa pupka. Ale musze sie napalic, bo przed druga ciaza znow rzuce, i to juz chyba na zawsze, wiec uzywam poki mozna.
 
zeby sobie ta karnacje zartrzymac na dluzej :tak: bo jak mnie slonce w pl opali to ok pazdziernika juz sladu po nim nie ma. we wloszech nosilam "biale bikini" do marca i wtedy zaczynalam sie opalac na nowo, wiec praktycznie caly rok bylam opalona, a tutaj :baffled:
 
reklama
dziewczyny za namową P kuzynki, która jest kosmetyczką kupiłam dzisiaj "płyn do demakijażu oczu i twarzy firmy AA z serii AQUAice"- rewelacja:tak::tak:
zawiera on mleczko i tonik, skóra po nim jest taaaaaka fajna- polecam

jeszcze kupiłam sobie dzisiaj błyszczyk, cień do powiek, 2 lakiery do paznokci mojej ulubionej firmy INGLOT- malowidła nie są aż tak drogie a są świetnej jakości...
 
Do góry