reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy zdjęcia

Dołączył(a)
5 Luty 2023
Postów
9
Cześć:)
Opiszę w skrócie moja sytuację. 17 dni temu mialam stosunek z prezerwatywą. Niestety w trakcie pękła ale partner dopiero dużo później skończył i nie doszedł we mnie.Gunka została od razu zmieniona.
Druga rzecz, że biorę na torbiel jajnika 4 miesiące już lek Diemono(Visanne), jest to 2mg dienogestu. Lek nie jest zarejestrowany jako antykoncepcyjny bo leczy stricte endometrioze ale ginekolog mówiła że działa antykoncepcyjnie bo hamuje owulację. Ja teraz od dwóch miesięcy nie mam okresu, ta owulacja chyba została zahamowana ale bralam antybiotyk 7 dni na anginę i stosunek był 3 dni po skończeniu antybiotyku. Wtedy ta gumka pękła a podobno antybiotyk może osłabiać działanie takich leków. W ulotce są wypisane przeciwgrzybicze które mogą osłabiać działanie leku ale akurat nie ten co bralam (augmentin).

Pobolewało mnie podbrzusze, 11 dni po stosunku zrobilam test z porannego moczu I negatywny. Wczoraj, czyli 16 dni po stosunku zrobilam kolejny test ale wieczorem i co do niego mam wątpliwości. Wydaje mi się że na jednym zdjęciu widzę lekko szarawy cień.

Jutro rano idę na test z krwi ale i tak się stresuję bardzo bo nie chce być w ciąży. Poza tym biorę te leki, nie mam okresu, więc nie ocenie dni cyklu bo wszystko ustało. Nie wiem tylko jak ten antybiotyk wpłynął na to i czy plemnik z prejakulatu z pękniętej prezerwatywy mógł się przedostać wtedy. Dodam że gumka od razu została zmieniona.
 

Załączniki

  • received_1884408518602413.jpeg
    received_1884408518602413.jpeg
    94,9 KB · Wyświetleń: 431
  • received_574395844603703.jpeg
    received_574395844603703.jpeg
    84,3 KB · Wyświetleń: 201
  • received_699474641889677.jpeg
    received_699474641889677.jpeg
    86,8 KB · Wyświetleń: 193
  • received_463875312479984.jpeg
    received_463875312479984.jpeg
    110,8 KB · Wyświetleń: 201
  • received_509896604393082.jpeg
    received_509896604393082.jpeg
    106,3 KB · Wyświetleń: 212
reklama
Te testy lubią pokazywać fałszywe kreski, ja miałam lepiej widoczną a i tak nic z tego. Myślę, że raczej ciąży nie ma ale jak rano pójdziesz na betę to będziesz już miała absolutną pewność.
 
Dziękuję za odpowiedź:)
Na jednym zdjęciu tym najbardziej na ukos widzę delikatny zarys szarej kreski ale na żywo tez to było nieoczywiste, patrzyłam w różnych światłach chłodnych ciepłych ale w poorzek jak ustawiłam to jakaś szarość się pokazała.
Tez jakos nie ufam tym testom ale w rossmanie wczoraj akurat nie było nic innego.
 
Dziękuję za odpowiedź:)
Na jednym zdjęciu tym najbardziej na ukos widzę delikatny zarys szarej kreski ale na żywo tez to było nieoczywiste, patrzyłam w różnych światłach chłodnych ciepłych ale w poorzek jak ustawiłam to jakaś szarość się pokazała.
Tez jakos nie ufam tym testom ale w rossmanie wczoraj akurat nie było nic innego.

Jak szara to raczej fabryczna ja niestety nic nie widzę. Acz kolwiek jeśli ty widzisz to zrób bete dla pewności
 
Najlepiej widać zarys szarości na tym zdjęciu na ukos po powiększeniu.
I ten ból podbrzusza jak na okres mnie martwi. Nie wiem czy to przez te leki tak teraz..
 
Szare kreski są fabryczne. Tam ZAWSZE jest kreska szara, tylko raz lepiej a raz gorzej widoczna. Pod wpływem hormonu betahcg ona się wybarwia na różowo. U Ciebie nic takiego się nie wydarzyło. Test jest negatywny. Ciąży nie ma.
A i po opisie też nie na szansy na ciążę. :)
 
reklama
Na tym ostatnim zdjęciu ja widzę lekko szara kreskę. Tym co zamieściłam osobno w poście niżej. Ale może faktycznie to fabryczna..
 
Do góry