reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Juz nie wiem co to - problemy z gardłem

A jest może tam gdzie mieszkasz jakis lab co pobierają wymaz że śluzówek albo ze skóry do badań? Jeśli tak to mogłabyś zrobić takie badanie na bakterie i grzyby . Tak w ciemno mogę strzelić , że może to byc gronkowiec
 
reklama
Ale jakiego.u rodzinnego.juz byłam.i nic
Najlepiej iść do dermatologa żeby albo dał skierowanie na takie badania albo samemu je zrobić , bo przypuszczam że i tak trzeba zapłacić za nie. Słuchaj, mój mąż z 8 lat chodzil od lekarza do lekarza bo miał różne zmiany na skórze , to na na ciele, na nogach zależy jak go wysypało , i wkoncu już poszedł do podologa, pani kazała zrobić badania z posiewem i wyszło to czego inni lekarze nie zdiagnozowali , tyle że antybiotyk już musiał lekarz dermatolog wypisać . Więc Kobieto , umów się najlepiej do specjalisty i daj znać co to się dzieje 😉
 
A czy przy grzybicy cukrzycy też jest możliwość takich objawów?
Tak naprawdę ty możesz myśleć że to grzybica lub cukrzyca bo masz podobne objawy a tak naprawdę może nie być ani to ani to. Można sobie gdybać. przy cukrzycy jest wysypka , ale chyba bardziej plamy😶 może być też melanina bądź liszaj też swędzi i boli miałam kiedyś na dłoniach. tego się nie dowiesz jak nie odwiedzisz dobrego dermatologa
 
Takie coś
 

Załączniki

  • 20230209_100821.jpg
    20230209_100821.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 33
reklama
Kiedyś w byłam u laryngologa który stwierdził u mnie "narosl " na gardle dolnym obok strun głosowych myślicie ze to.wszytsko ma coś.wspolnego ze sobą ?
 
Do góry