reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No tak i właśnie chodzi mi o to, że owulacje będę miała jutro wieczorem. Czyli progesteron brać 3 pełne dni od owulacji - pon, wt, śr. No to transfer w czwartek albo w środę, jeżeli liczyć to, że mam zacząć brać progesteron od jutra 🤯. Normalnie mózg mi paruje 🤦🏼‍♀️
Ja na naturalnym miałam zawsze tak, że Ovitrelle np w sobotę i zarodek 5-dniowy podany w kolejną sobotę czyli 7 dni później. Ovi podany jeszcze przed pikiem lh na pęcherzyk około 18-20mm. Progesteron zawsze był włączony 2 dni później.
O której brałaś Ovitrelle?
Edit transfer 5-dniowego zarodka ok 156- 168h od podania Ovitrelle
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja na naturalnym miałam zawsze tak, że Ovitrelle np w sobotę wieczorem i zarodek 5-dniowy podany w kolejną sobotę po południu czyli niecałe 7 dni później. Ovi podany jeszcze przed pikiem lh na pęcherzyk około 18-20mm. Progesteron zawsze był włączony 2 dni później.
O której brałaś Ovitrelle?
Ok 9.10
Transfer w piątek na 13.40 🤔🤔🤔🤔
 
Aaaa jeszcze jedno pytanie dziewczyny- heparyna i acard. Co rano a co wieczorem ? 😂
Niby 10 transfer a mam wrażenie, że nic nie wiem. Wszystko mi się miesza 🤦🏼‍♀️
 
Trzymam bardzo mocno każdego dnia ❤️❤️❤️ ty wiesz ❤️❤️😘😘😘😘
Połówkowe miałam mieć w poniedziałek ... Niestety lekarza nie ma i przełożyłam na środę do babeczki u której robiłam prenatalne .... Niezbyt fajna ale chcę to już mieć za sobą 🙈 co do ruchów ... Hm.... Czuję takie delikatne już dłuższy czas .... Łożysko mam na przedniej ścianie więc delikatniejsze są te ruchy. Ale mąż już też czuję je od jakiegoś czasu 🙈🙈🙈



Zdjęcie z 7 lutego 🙈🙈🙈🙈 mam wrażenie że ciągle jest taki sam 🙈 więc nowego nie mam 🤣🤣🤣
Powodzenia na prenatalnych ✊🍀💚
Śliczny brzusio 🥰
 
reklama
Do góry