reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

reklama
Ja na razie zakupiłam trzy ciążowe bluzeczki. Najlepsze, że wcale nie w ciążowym sklepie. Teraz modne tuniki, więc dla nas w sam raz, hihi. Spodni dwie pary mam z porzedniej ciąży, ale przydałyby się jakieś rybaczki na lato. No i jeszcze jakaś ładna, zwiewna sukieka marzy mi się na lato.
 
fajne spodenki ! co do tego pasa to jakos cięzko mi sobie wyobrazić jak to w praktyce sie sprawdza :sorry2: ale skoro kolezanka chwaliła to musi być ok !
ja mam troche ciuchów z ostaniego razu i w takich spodniach jeansowych z bawełnianym pasem przechodziłam prawie cały czas ! Teraz chodze jeszcze w swoich jeansach które miałam takie luźne i nosiałam pasek teraz chodze bez i są super narazie bo biodrówki i pod brzusiem !
 
Ja nie jestem przekonana to chodzenia w niedopiętych spodniach, myślę, że to po prostu niewygodne. Miałam w pierwszej ciąży dwa modele spodni: jedne takie, które mają w pasie specjalną, przesuwaną gumkę i drugie, których cała góra była z rozciągliwej bawełny i te ostatnie były zdecydowanie lepsze i wygodniejsze. Przechodziłam w nich całą ciążę.
 
Mi mąż kupił spodnie jak był w stanach i jestem bardzo zadowolona, mam takie z tym bawełnianym pasem ale takim tylko na brzuch. Misiek mówił, że są też takie aż pod sam biust, jakoś mi się wydaję, że byłyby średnio wygodne. Ale ja się nie znam to moja pierwsza ciąża :)
Co do reszty zakupów mam wybrany wózek IMPLAST :: Pierwsze W
 
reklama
Do góry