• Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
A mnie dźwięk serduszka 🥹🥹

@Aczkolwiek@to_na_pralkę kiedy masz wizytę? :)
Miałam w piątek 🙈 teraz mam już prenatalne i test pappa 28.04. Szybko, ale przez te zmiane opieki medycznej zanim tam mi uruchomią i się u kogoś umowie to już będzie po terminie zrobienia, wiec się umówiłam.
Nie wiem, czy sobie jakiegoś usg nie zrobię, żeby mieć pewność, ze wszystko ok zanim zapłacę 2k za jakiś nipt.
 
Jestem po konsultacji telefonicznej ze swoją lekarka. Mam w spokoju czekać na wizytę. I nic nie badać, bo mi powie co jak przyjadę. Narazie skupić się na pozytywnym myśleniu i czekać.
Nie robilam bety, ze względu że to mnie stresuje. I w takim układzie testy ciemnieją , wszystko jest ok. Więc pozwolę sobie nie robić. Prawda jest taka że to tylko dla mnie stres. A te 8 i 6 lat temu gdy byłam w ciążach z córką i synem nawet nie wiedziałam że coś takiego jak przyrost bety jest.

Nieodpowiedzialnie, ale z dbałością o swoją psychikę bety nie badam. Jestem już po cp, po biochemie. Jak będę widziała że coś się dzieje to wtedy rozważę ewentualną opcję. No wiadomo bezpieczeństwo swoje w razie ewentualności. Ale puki jest dobrze , niech będzie.

Proszę o zrozumienie 🤣
 
To zależy od lekarza. W sumie jesteś na świeżo więc może już ci odpuści te badania. Na wszelki wypadek miej wyniki od razu ze sobą i pokaż na kolejnej wizycie.
Tak zrobię :)
Miałam w piątek 🙈 teraz mam już prenatalne i test pappa 28.04. Szybko, ale przez te zmiane opieki medycznej zanim tam mi uruchomią i się u kogoś umowie to już będzie po terminie zrobienia, wiec się umówiłam.
Nie wiem, czy sobie jakiegoś usg nie zrobię, żeby mieć pewność, ze wszystko ok zanim zapłacę 2k za jakiś nipt.
Matko bosko 😮 ja miałam piątek wyjęty z życia przez te plamienia, wybacz mi 🥺♥️ rozumiem, ze wszystko jest ok? 🥹
 
reklama
Mamy ładnego kropka. Dziś zrobiona cytologia - jeśli będę lekko plamić to mam się nie przestraszyć.
Kolejna wizyta 18 kwietnia i wtedy też panel badań i założona karta ciąży.
Od dziś też L4 ze względu macicę - jakieś nieładne naczynko mam bardzo blisko blizny i trzeba to kontrolować.
 

Załączniki

  • 9B8CE107-DF96-4D72-B0B1-C87336883187.jpeg
    9B8CE107-DF96-4D72-B0B1-C87336883187.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 135

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry