reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny powiedzcie mi czy wy po transferze miałyście zalecenia zażywania nospy, magnezu czy relanium? Ja miałam zażyć tylko nospe godzinę przed transferem, a teraz czytam ze dużo dziewczyn zażywa te leki po transferze żeby obniżyć kurczliwość macicy. I oczywiście zaczęłam się schizowac ze może lepiej by było to brać?
Nie , żadnych z tych leków nie brałam, nie było takich zaleceń . Czasem miałam takie delikatne bóle jak na okres ale nic nie brałam bo to nawet nie byl taki ból zeby brac tabletkę, teraz w ciąży lekarz mówił o nospie ale jak już naprawdę pojawi się mocny bol brzucha.
 
Nie , żadnych z tych leków nie brałam, nie było takich zaleceń . Czasem miałam takie delikatne bóle jak na okres ale nic nie brałam bo to nawet nie byl taki ból zeby brac tabletkę, teraz w ciąży lekarz mówił o nospie ale jak już naprawdę pojawi się mocny bol brzucha.
Dziekuje:) to się trochę uspokoiłam. Będę brać magnez, to na pewno nie zaszkodzi. Zwariuje do czasu tego testowania…cały czas analizuje co tam czuje w dole a to dopiero 2 dpt🤦🏼
 
Dziewczyny powiedzcie mi czy wy po transferze miałyście zalecenia zażywania nospy, magnezu czy relanium? Ja miałam zażyć tylko nospe godzinę przed transferem, a teraz czytam ze dużo dziewczyn zażywa te leki po transferze żeby obniżyć kurczliwość macicy. I oczywiście zaczęłam się schizowac ze może lepiej by było to brać?
Ja brałam nospę jeszcze 3 dni po transferze
 
Dziekuje:) to się trochę uspokoiłam. Będę brać magnez, to na pewno nie zaszkodzi. Zwariuje do czasu tego testowania…cały czas analizuje co tam czuje w dole a to dopiero 2 dpt🤦🏼
Oczywiście rozumiem , uwazam ze to jest najgorszy czas w calej procedurze🙈 a powiem Ci że pomiędzy udanym a nieudanym transferze ja akurat nie widziałam roznicy
 
A do czasu testu odczuwalas jakakolwiek „aktywność” w dole brzucha?
Hm....miałam 9 transferów , pierwszy i ostatni dał ciążę . Pierwszy to puste jajo poronienie w 8tc a ostatni właśnie imprezę urządza mi w brzuchu 🙈🙈 ( akurat wtedy gdy chce iść spać ... ) I szczerze z ręką na sercu powiem Ci że po każdym czułam się tak samo ... Ból jak na okres , ból piersi i zwiększony apetyt ...
 
Hm....miałam 9 transferów , pierwszy i ostatni dał ciążę . Pierwszy to puste jajo poronienie w 8tc a ostatni właśnie imprezę urządza mi w brzuchu 🙈🙈 ( akurat wtedy gdy chce iść spać ... ) I szczerze z ręką na sercu powiem Ci że po każdym czułam się tak samo ... Ból jak na okres , ból piersi i zwiększony apetyt ...
Czyli konkluzja tak jak i przy naturalnych staraniach. Nie ma co się doszukiwać objawów bo mogą oznaczać wszystko i nic;) Podziwiam Twoja wytrwałość, ale cudownie ze w końcu Ci się udało♥️
 
Oczywiście rozumiem , uwazam ze to jest najgorszy czas w calej procedurze🙈 a powiem Ci że pomiędzy udanym a nieudanym transferze ja akurat nie widziałam roznicy
Wcześniej myślałam ze najgorsze było czekanie na info ile zarodków mamy. Czekaniem ba wynik badania zarodków nie zdążyłam się nawet zestresować bo zadzwonili 2tyg wcześniej niż się spodziewałam i myślałam ze to Orange do mnie dzwoni a nie laboratorium🙈
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bojku kiedy to zleciało... Dopiero transfer miałaś a już zaraz zaczniesz trzeci trymestr 😍😍
Imię już wybrane dla.krolewicza? Wyprawka się szykuje ??
No właśnie, powiedz kiedy to zleciało? 😀
Z imieniem to niezłe cyrki mamy, bo to ci mi się podoba, mojemu się nie podoba i odwrotnie 😂
Chciałam Gniewka albo Kordiana, na razie stanęło na Aleksie, bo to nasz jedyny kompromis 😂
Co do wyprawki, to ciuszki wszystkie kupione mam i przystawkę do łóżka. Za resztę będę się powoli zabierać 😅

Jak Twoje maleństwo? Jak się czujesz? Z tego co czytam to chyba dobrze, bo wszędzie Ciebie pełno (grill, wesele) 😀 Większość gotowa dla maleństwa? 😀
 
Do góry