reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są powody do niepokoju? Poronienie

Zostałam przyjęta do szpitala na obserwacje. Lekarz po badaniach nie jest jest w stanie jednoznacznie stwierdzić czy to cp….. moj stan od wczoraj tez się nie zmienił. Klocie po prawej stronie, mało dokuczliwe, ale jest. Krwawienie całkowicie ustąpiło. Niewiedza i oczekiwanie jest najgorsze.
Wiem już wszystko-jednak to cp. Jutro czeka mnie laparoskopia, strasznie się boje.
Czy trzeba robić lewatywę?
Jakie znieczulenie jest stosowane? Ogólne czy podpajęczynowe?
Jak długo trwa rekonwalescencja po takim zabiegu?
Dziewczyny proszę o informacje.
 
reklama
Jestem już po laparoskopii, jajnik i jakowod zachowany. Moja szybka reakcja i szybka decyzja lekarzy sprawiła, ze jestem cała i zdrowa. Tylko serce boli……
Może to marne pocieszenie, ale z czasem będzie lepiej ;) Niejedna z nas to przechodziła ;(
Dużo pomaga jeśli nadasz temu aniołkowi jakieś imię ;)
 
Dziękuję Wam za wsparcie i miłe słowa.
Dostałam 3 tygodnie zwolnienia. Wy towniez tyle miałyście?
Jak dugi wy dochodziliście do siebie po takiej operacji?
 
Dziękuję Wam za wsparcie i miłe słowa.
Dostałam 3 tygodnie zwolnienia. Wy towniez tyle miałyście?
Jak dugi wy dochodziliście do siebie po takiej operacji?
Ja po metotreksacie miałam 3 tyg. Nie wiem jak jest po laparoskopii ale chyba powinno wystarczyć jeśli będziesz się dobrze czuć
 
Mam siedząca prace, wiec myśle ze za trzy tygodnie już na tyle dojdę do siebie żeby nie czuć dyskomfortu.
Robylyscie jakies badania żeby poznać przyczyny cp i ewentualnie móc wykluczyć kolejny taki przypadek?
Po jakim czasie staraliście się znowu o dzidziusia?
 
Mam siedząca prace, wiec myśle ze za trzy tygodnie już na tyle dojdę do siebie żeby nie czuć dyskomfortu.
Robylyscie jakies badania żeby poznać przyczyny cp i ewentualnie móc wykluczyć kolejny taki przypadek?
Po jakim czasie staraliście się znowu o dzidziusia?
Większość przyczyn jest nieznanych.
Moze zrosty, moze coś innego.
 
Dziewczyny czy po laparoskopii i cewnikowaniu mialyscie bole cewki przy oddawaniu moczu? Czy wiecie czy w takim przypadku można brac urofuragine?
 
Dziękuję Wam za wsparcie i miłe słowa.
Dostałam 3 tygodnie zwolnienia. Wy towniez tyle miałyście?
Jak dugi wy dochodziliście do siebie po takiej operacji?
Dostałam 3 tygodnie l4 w szpitalu po laparoskopii, ale jeszcze po kontroli u ginekologa poprosiłam o dodatkowe 2 tygodnie wolnego (pracuję w szpitalu, więc dźwiganie pacjentów, praca fizyczna to u mnie norma). Nie czułam się zresztą psychicznie gotowa na powrót. Z tego co pamiętam, robiłam przede wszystkim posiew na chlamydie. Była ujemna. Przyczyna cp nieznana 🤷🏻‍♀️ Lekarz proponował laparoskopie diagnostyczną, bo widział mój lek przed kolejna ciąża, ale się nie zdecydowałam.

Też miałam problemy z pęcherzem po cewnikowaniu, ale na WŁASNĄ odpowiedzialność wypiłam raz antybiotyk Monural na receptę, który miałam w domu. Nie wiem, jak z furaginą. Na pewno dużo pij, możesz wziąć sobie nospę. Nie wiem, jak u Ciebie, ale u mnie mocno obkurczala się macica, więc i tak ją stosowałam 🤷🏻‍♀️
 
reklama
Dziekuje za te informacje. Staram sie dużo pic, ale tez bardzo mnie rozpiera ( gazy i często mi sie obija), bol pooperacyjny jest w miarę znośny. Dobrze wiedzieć ze nospa pomaga. Ja póki co brałam tylko pyralginę i paracetamol.
Czy już staralas się o kolejnego dzidziusia? Po jakim czasie od operacji?
 
Do góry