reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jakieś rady dla osoby, która przystąpi pierwszy raz do punkcji (początek lipca)?
Ćwiczę, spaceruję, staram się zdrowo odżywiać. Ograniczyłam słodycze, piję 1 kawę dziennie (powinnam całkowicie zrezygnować?) Co zrobić, by dobrze przygotować organizm?
 
Widzę ze wczoraj był bardzo pozytywny dzień😍
Ja tez dołączam do gratulacji!
@Ruda08 mozesz wpisać mnie na usg 19.06?!
U mnie z89 na 205 beta wskoczyła wiec chyba jest dobrze i super progesteron. Jedynie czego się boje ze nie mogę się z infekcji wyleczyć 😥
A czy bierzesz luteine?
Ja od samego początku brania miałam tam podrażnienie, lekarz powiedział że to uczuleniowe od luteiny ( piekło, swędziało).
Kupiłam płyń do higieny na podrażnienia i trochę to poprawiło sytuację:)
 
Jakieś rady dla osoby, która przystąpi pierwszy raz do punkcji (początek lipca)?
Ćwiczę, spaceruję, staram się zdrowo odżywiać. Ograniczyłam słodycze, piję 1 kawę dziennie (powinnam całkowicie zrezygnować?) Co zrobić, by dobrze przygotować organizm?
Zrelaksuj się po prostu ;-) ja jakoś specjalnie swoich nawyków nie zmieniłam, jedynie więcej warzyw zaczęłam jeść No i rzuciłam obrzydliwy nałóg jakim jest palenie..
Od kawy byłam uzależniona tak samo pijałam po 4-5 dużych dziennie i zeszłam na 1, teraz to nawet niecałe pół szklanki wypije i jest ok :-) pozytywne nastawienie to połowa sukcesu :)
 
Jakieś rady dla osoby, która przystąpi pierwszy raz do punkcji (początek lipca)?
Ćwiczę, spaceruję, staram się zdrowo odżywiać. Ograniczyłam słodycze, piję 1 kawę dziennie (powinnam całkowicie zrezygnować?) Co zrobić, by dobrze przygotować organizm?
nic nie robiłam szczególnie, kawę jak piłam tak piłam, na diecie tez nie byłam. Podeszłam na luzie bo nic więcej zrobić nie mogłam. Pracowałam jak zawsze w końcu stymulowana byłam juz 4 lata z hakiem wiec żadna różnica jeden zastrzyk więcej bądź mniej. Z kawy zrezygnowałam jedynie po transferze a był to wyczyn bo miałam wtedy nocne zmiany 😂 i zaskoczył mnie pozytywny test ciążowy po ostatniej nocce w 8dpt.
 
nic nie robiłam szczególnie, kawę jak piłam tak piłam, na diecie tez nie byłam. Podeszłam na luzie bo nic więcej zrobić nie mogłam. Pracowałam jak zawsze w końcu stymulowana byłam juz 4 lata z hakiem wiec żadna różnica jeden zastrzyk więcej bądź mniej. Z kawy zrezygnowałam jedynie po transferze a był to wyczyn bo miałam wtedy nocne zmiany 😂 i zaskoczył mnie pozytywny test ciążowy po ostatniej nocce w 8dpt.
O właśnie, po transferze z kolei lepiej unikać kawy, zapewne prowadzić oszczędny tryb życia. Na co jeszcze warto zwracać uwagę?
Gratuluję :)
 
Widzę ze wczoraj był bardzo pozytywny dzień😍
Ja tez dołączam do gratulacji!
@Ruda08 mozesz wpisać mnie na usg 19.06?!
U mnie z89 na 205 beta wskoczyła wiec chyba jest dobrze i super progesteron. Jedynie czego się boje ze nie mogę się z infekcji wyleczyć 😥
Gratuluję. Bardzo ładna beta.
Niestety infekcje wyleczysz zapewne dopiero po odstawieniu progesteronu.
 
Moja głowa potrafi chyba zdziałac cuda. Całe życie mam piękne cykle z wyraźną owulacja a teraz ten jeden raz kiedy podchodzę do cyklu naturalnego nic. Na dole pustynia, nic się nie dzieje. W sobotę mam pierwszy podgląd, ale obawiam się że nic tam nie będzie żadnego jajeczka dojrzewającego. Tyle o tym myślałam, że chyba zablokowałam owulację.
Oczywiście mam nadzieję że coś tam powoli rośnie, ale chyba będzie cykl stracony, a tak podobał mi się cykl bez leków.😭
 
reklama
Do góry