reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

W lipcu na testy sikamy ⏸️ 🎉 i swoje marzenie spełniamy 🤰🏼👶🏻

Jest już info kiedy 3 sezon? Chyba tez czeka mnie odświeżanie w takim razie :)
Dzisiaj pochłonęliśmy „Minuta Ciszy” z Robertem Więckiewiczem. Aleksandra Popławską i Piotrem Roguckim. Biorąc pod uwagę 5 odcinków daje mocne 9/10. Z ostatnim odcinkiem 6/10.
Szukam, szukam, ale nie widzę konkretnej daty
 
reklama
Zobacz załącznik 1542686
Coś tam próbuje się przebić… ale wole nie rozbudzać nadziei. Nie mam innych testów… czekam do jutra i pójdę na bete - chyba, ze wcześniej dostanę okresu :D
Pięknie przebija 🤩 Trzymam kciuki z całych całych sił, ale czuję, że jak nasikasz na dziesiątkę to będzie piękna krecha 🙏❤️😁
Edit: teraz zobaczyłam, że to jest 10. Ja to jestem uprzedzona do płytkowych 😂
 
reklama
Do góry