reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dodzwonić się do mojego doktorka to jak dobić się do rejestracji w poradnii w poniedziałek :D :D

Miałam dzwonić za godzinke i tak nie odbiera i tak ;) Spróbuje mu potruć zanim zacznie pacjentki od 15:40 ;)
 
reklama
@Devinmocne kciuki za kropeczka,aby został na bardzo dłogo❤ @ruda za wspaniałą wizytę,jak się czujesz?❤
A dziękujemy, my już po ☺️
Ogólnie to była tylko pogadanka .. nawet mi nie dała posłuchać serduszka 😭😭😭 a tak na to czekałam. No nic .. za 2 tygodnie prenatalne. Nic tylko czekać 😂
Dalej jem za 5.. a poza tym brzuch i cycki urosły. Reszta bez zmian 😁
 
A dziękujemy, my już po ☺️
Ogólnie to była tylko pogadanka .. nawet mi nie dała posłuchać serduszka 😭😭😭 a tak na to czekałam. No nic .. za 2 tygodnie prenatalne. Nic tylko czekać 😂
Dalej jem za 5.. a poza tym brzuch i cycki urosły. Reszta bez zmian 😁
Grunt , ze wszystko dobrze 🫶🏽🍀🤭 a termin jaki Pani ma ? Trzeba sie w końcu dopisać 🤪😘❤️
 
Hej, ja miałam taka sytuację idąc dlugim protokołem (chyba po prostu było to źle przeprowadzone). Na podglądzie miałam 8-9 pęcherzyków, pobrali 4 komórki (wszytskie dojrzałe) i wszystkie zregenerowały. W 4 stymulacji 5 pęcherzyków, 4 komórki, 3 zapłodnione i 3 blastki. Jedna z nich właśnie tulę w ramionach. Nikt Ci tego nie powie, ale pewnie coś poszło nie tak. Trzymam kciuki za Twoja jedną komoreczkę. Oby była tą jedyną ❤️
Hej. Takie właśnie mam przemyślenia, że za długo to było i stąd taka porażka, domyślam się że prawdy mi nie powiedzą.
A jak jestxw przypadku braku transferu ? Powtarzają stymulacje czy cała procedurą od nowa ?
Mam nadzieję że rośnie tam ta jedyna, ale..
 
Hej. Takie właśnie mam przemyślenia, że za długo to było i stąd taka porażka, domyślam się że prawdy mi nie powiedzą.
A jak jestxw przypadku braku transferu ? Powtarzają stymulacje czy cała procedurą od nowa ?
Mam nadzieję że rośnie tam ta jedyna, ale..
gdy się okaże, że masz tą jedną komórkę, to ja pobiorą i będę próbować zapłodnić. Hodowla chyba max do 6 doby jest?
W przypadku (tfu, tfu) gdy do punkcji nie dojdzie nawet, to cała stymulację będziesz mieć od nowa
 
gdy się okaże, że masz tą jedną komórkę, to ja pobiorą i będę próbować zapłodnić. Hodowla chyba max do 6 doby jest?
W przypadku (tfu, tfu) gdy do punkcji nie dojdzie nawet, to cała stymulację będziesz mieć od nowa
Punkcję miałam wczoraj właśnie I jedyne co się dowiedziałam to że udało mu się zdobyć 1 komórkę, lekarz odrazu zniknął bo miał kolejne zabiegi, miał zadzwonić bo ja też czekać nie mogłam i nic do tej pory mi nie wiadomo.
 
Punkcję miałam wczoraj właśnie I jedyne co się dowiedziałam to że udało mu się zdobyć 1 komórkę, lekarz odrazu zniknął bo miał kolejne zabiegi, miał zadzwonić bo ja też czekać nie mogłam i nic do tej pory mi nie wiadomo.
Kurde jak w takiej sytuacji mogli Cię na tyle bez żadnej informacji zostawić ... rozumiem , ze są inne zabiegi , ze ma prace ... ale No Ty czekasz , dla Ciebie to najważniejsze - a tak to drugi dzień cisza , i nie masz pojęcia na czym stoisz ... bardzo to nie profesjonalne ! 3 mam kciuki za Ciebie , za Was 🫶🏽✊🏼
 
reklama
Skąd to znam. Też mnie zostawili sama po punkcji, bez żadnych wieści. Sama dzwoniłam do embriologa🥴
W pierwszej dobie podają informacje, i w 3. No i w 5 podsumowują ile jest zapłodnionych itp. U mnie w klinice tak jest, nie wiem jak w innych.
 
Do góry